חרדל עם עלה של זית

הסטייליסטית ליאת אשורי מקווה שבשנה הבאה נהיה קצת פחות שמרנים בלבוש שלנו, מגלה איזה צבעים ישלטו החורף ומזכירה שהמיתון הוא לא תירוץ להתלבש פחות טוב

05/10/2011
שלחו לחבר
 תגובות 
» חן דגן קבלו עדכונים מחן
  • RSS

» המילון מעודכן להורה המותש: ויטמינים

הדרך הטובה לאזן את רגשי האשמה שלנו אחרי שהפעוטות גמרו לזלול את כל קנדילנד

מערכת סלונה, בשיתוף ניאופרם, 18/04/2017
liatashuri_yarivandguy
>> ליאת אשורי. צילום: יריב פיין וגיא כושי

"הישראליות, שבאופן בסיסי הן מאוד שמרניות בלבוש, מעזות קצת יותר ויותר", אומרת הסטייליסטית ליאת אשורי, "וזאת מגמה שאני מעריכה ומקווה שתגבר בשנה הקרובה".

מאיפה מגיעה התעוזה הזאת?

"היא מגיעה מהפיתויים הרבים שמציעה האופנה היום, ומעושר האפשרויות. רשתות כמו קסטרו, m&h וזארה מאפשרות לנו לבדוק את הטרנדים במחיר שווה לכל כיס, כך שלצד הז'קט המחויט השחור נלבש גם שמלת פאייטים או גופיה בשחור, שעד היום לא העזנו ללבוש.

המראות הטרנדיים כאן, ונשים ינסו, בתור התחלה, להשתחרר, לצאת מהמקומות המוכרים ולבטא עוד צדדים באישיות על ידי האופנה".

יותר צבעוניות ברחוב

איזה צבעים ישלטו השנה?

"בחורף הקרוב ישלטו צבעוניות עזה של ירוק זית, חרדל חום ובורדו, וטקסטורות מעוינים ונקודות. ולצידם נמשיך לראות צבעים נייטרלים ובסיסיים כמו אבן, ג'ינס, אפור ובז'. מבין הטרנדים של החורף הקרוב - מראה הגלאם, הנחש, הטרנד האנדרוגני והצבעוניות - הישראליות יעדיפו, להערכתי, את הצבעוניות. בסך הכל, ולמרות השינוי, אנחנו עדיין די שמרנים פה בלבוש, והישראליות פחות נוטות לאמץ טרנדים קיצוניים".

יותר גמישות

"יש לנו אפשרות היום ליהנות מהוורסטיליות של האופנה, ולהופיע במראות שונים בשעות שונות – שמלת כותנה קלילה ובהירה מבד טבעי נושם בשעות הצהריים החמות, או שמלה מחויטת צמודה מבד סינתטי נוצץ בשעות הערב. אני מעריכה שבשנה הקרובה יותר ויותר נשים ידעו להתאים את הבגד לזמן ולמקום, ומקווה שמתוך המגוון העצום כל אחת תדע לבחור מה הכי הולם אותה ומחמיא לה, מבלי להפוך קורבן אופנה".

פחות קניות, יותר יצירתיות בשילוב

האם המצב הכלכלי ישפיע גם על איך שאנחנו מתלבשים?

"יתכן שהמיתון והמודעות הצרכנית יגרמו לנו לקנות פחות, אבל זה לא אומר שחייבים להתלבש פחות טוב. זאת דווקא הזדמנות ליצור שילובים מהארון הקיים, לעשות מיקס אנד מאצ' יצירתי בין ישן וחדש. חלק מאופנת הקיץ רלוונטית גם לחורף. הצבעוניות העזה וגזרות האוברסייז מהקיץ, בהשראת שנות ה-70, נכנסים גם לחורף, וזה יאפשר לערבב אותם עם בגדי החורף מהארון".

וקצת יותר סטייל לא יזיק

מה התוכניות שלך לשנה החדשה?

"באופן אישי, יש לי תוכניות להתחיל פרויקט חדש וטוב בשנה הקרובה, עוד מוקדם לדבר עליו. אני מאחלת לעצמי להיות בריאה אהובה ומאושרת. מקווה גם להקים משפחה להפוך לאמא, ולגדל ילדים. זה יהיה מעניין. אני משתתפת כשופטת בתוכנית ריאליטי של סטיילינג בהוט, ואני מקווה ליהנות ולא לאכזב. תמיד בתחרות מישהו עוזב, וקשה לי לחשוב שפגעתי.

לעם ישראל אני מאחלת בריאות, אושר, שמחה, אהבה ושלום. שנדע להודות על מה שיש לנו, וקצת יותר סטייל לא יזיק לאף אחד".



כתבות נוספות שיעניינו אותך

בחזרה למעלה