האחיות M

בין הפיח והאבק של רח' שלמה מצאנו מקלט מקסים- חנות הסטודיו של Sister M, מקדש ההדפסים של האחיות מיטל ורעיה מיטרני

02/06/2011
יופי ואופנה קבלו עדכונים מיופי ואופנה
  • RSS
» השמלות של Sister M. צילום: תמר קרוואן

יצאנו לטיול קטן מסביב לשכונת פלורנטין והשתאינו; בדרך שלמה 79, סמוך לשד' וושינגטון ובין עשרות חנויות רהיטים ופיצוציות ששקעו באבק של דרום תל אביב, ממש לא אזור של מעצבים, מצאנו פנינה- חנות בגדים עם פינת עבודה. לא היה ברור אם מדובר בחנות עודפים של מותג יקר, בחנות שטאנץ עם טעם טוב או במכרה זהב של מותג זול. בכל מקרה, הסתכלנו בחלון, מצמצנו בעינינו כדי להבין מה קורה בפנים, ואהבנו; מבעד לחלון הצלחנו לראות שמלות מידי ומקסי מבדים רכים ונשפכים, דוגמאות של פרחים אביביים, פריטים מבד שיפון המלטפים זה את זה ופיצ'פקעס משאריות בדים. החזיון היה מוכר, אבל לא הבנו מאיפה.

יום אחר כך, חזרנו לחנות וביררנו מה בדיוק קורה שם. הסתבר שמדובר במותג Sister M, שהעיצובים שלו היו מוכרים לנו משוק המעצבים של דיזינגוף סנטר. המותג שייך לאחיות מיטל ורעיה מיטרני, שתיהן בוגרות בתי ספר לעיצוב (רעיה בשנקר ומיטל בבצלאל) וכבר כמה שנים מוכרות את העיצובים שלהן באירופה ובארה"ב. האחיות עושות כמה קולקציות- אחת של שמלות ערב, אחת של בגדי קז'ואל קלילים, אחת של שמלות כלה אלטרנטיביות והאחרונה קולקציה אקולוגית, שהפריטים בה עשויים משאריות בדים ש"חבל שיזרקו".

את העין שלנו תפסה במיוחד קולקציית הקז'ואל שלהן. השימוש בבדים הנוחים, בקרושה ובמוטיב הפרחים מזכיר את הקו של "טופשופ", אבל עם דגש על גזרות המותאמות לקשת רחבה של סוגי גוף ושימת לב מעמיקה בהדפסים מוצלחים במיוחד. השמלות, הגופיות והעליוניות בקולקציה הזאת יכולות להשתלב מעולה בחיי היומיום (כשמה כן היא- קזו'אל) ולסופי שבוע קיציים. והכי כיף: האחיות בעצמן נמצאות בחנות, ובין עבודה על דגמים בשולחן העבודה העמוס שלהן הן מקבלות בברכה ובחיוך את כל מי שנכנסת. אמרנו כבר שאהבנו?

השמלות של Sister M

מחירים:

שמלות: בין 240-470 ש"ח

גופיות: 250 ש"ח

אביזרים: 120-180 ש"ח.

הקולקציה הקז'ואלית

הקולקציה האקולוגית
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך