האופן בו נשים מוצגות במדיה יזעזע אתכן

בעולם הפרסום נשים מוכרות הכל: מכוניות, בורגרים, משקאות ואפילו ברגים - בפוזות סקסיות שלא קשורות לכלום. זה מגוחך ומקומם והסרטון המבריק הבא מראה עד כמה

02/02/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אובייקט מיני

לא צריך באמת סרטון אחד , גם אם גרף מעל מיליון צפיות, כדי להבין עד כמה הדרך בה נשים מוצגות במדיה היא מזעזעת ומופרכת. אנחנו נראות כמו אובייקטים מיניים, חדשות לבקרים, ואין מנוס מלראות ישבנים, ציצי ומה שביניהם באופן הכי לא קשור. אנחנו פה כדי למכור וסקס מוכר. נשים בפוזות מגרות מוכרות. הבאזז על נשים מגרות בסקס הכי מוכר וזה כבר הפך לדרכו של עולם. האם זה הוגן? לא. האם זה הכרחי? גם לא. אז מה עושים? מכינים סרטון אחד חכם שמעניק תמונה מקיפה לתופעה.

אובייקט מיני

ההאשטאג הפופולארי כאן הוא WomanAreNotObjects# וכאן תוכלו לראות עד כמה אנחנו כן.  כבר בסוף 2015 ערכו ניסוי בה רצו לראות את ההחפצה של נשים בחיפוש פשוט בגוגל. מה מצאו? הרבה מצבים, פרסומות ואזכורים שלא יעודדו אתכן. כשמביטים בסרטון קשה לא לחשוב, בואנה, כמה מגוחך הכל נהיה. למה דוחפים נשים במצבים מיניים בכל דבר. זה נראה תלוש מהקשר, אם בכלל היה כזה. פה הן מוציאות לשון ושם הן פותחות רגליים. נשים הן שעשוע פרסומי להעלאת ויראליות ורעש. על הדרך זה גם מוכר.

אובייקט מיני

אוכל, בשמים, מכוניות, משקאות, הכל הולך עם סקס, מתברר. אין גבול או קונספט שמין לא יעבור בו בעולמנו העשיר בדימויים. "אני אוהבת למצוץ לכריכים", אומרת בחורה בהומור בעודה מחזיקה את הפרסומת האידיוטית שניסתה לעורר את האסוציאציה הזו. אחרת זורקת "אני אוהבת להקריב את הכבוד העצמי שלי בשביל משקה", בעודה מחזיקה פרסומת של בחורה עם רגלים פתוחות כאשר משקה וגבר מולה.

אובייקט מיני

הסרטון מלא בנשים שמשלימות את התמונה במילים שמצליחות לרוקן את המהות מתוכן באופן חכם. אחרי הצפייה בסרטון זה, לא תביטו על פרסומות באותה דרך. זה אמור להרגיש מטופש עוד יותר. אילו המפרסמים היו מאזינים להן לפני שחשבו על דחיפת אישה עירומה לכל דבר היו פחות פרסומות מגוחכות. עירום, סקס, מיניות, הכל טוב בהקשר הרלוונטי. אין פסול בזה, ההפך, זה אמנותי, אותנטי, חלק ממי שאנחנו אבל אין מבאס מלראות איך הכל טושטש ואיך אין ערך לכלום. הרי, כאישה, איני מזדהה עם חלק מהשיט שמציגים לי. כשאני אוכלת בורגר אני חושבת על הבטן שלי מתמלאת ולא על מציצה אבל היי, זו אני.

אובייקט מיני

שווה לשתף ולהעביר הלאה לכל משרד פרסום. להזכיר להם לחשוב חזק יותר בפעם הבא.

הנה הסרטון:

[youtube 5J31AT7viqo nolink]

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך