האונס שלא תקראו עליו בעיתון

הצעקות שבקעו מהחדר לא הותירו מקום לדמיון. עובדי המלון הזמינו משטרה והתוקף האלים נעצר אך ט' מתקשה לדבר על מה שקרה ואינה מסוגלת להגיש תלונה

14/05/2017
בלוג אורח קבלו עדכונים מבלוג אורח
  • בדואר
  • RSS

פורסם לראשונה בדף הפייסבוק של סלעית.

אין תמונה מתאימה (מתוך פייסבוק סלעית)

אזהרה: האירועים המתוארים הם אלימים וקשים מאוד.

בדירת החרום של סלעית אנו רגילות לשמוע סיפורי זוועה ולהיות עדות לנשים החוזרות חבולות מעוד יום של זנות - אונס, מכות יבשות, חתכים, סימני כוויות כל יום והסיפור הטראגי שלו. אבל שום דבר לא הכין אותנו לזוועה שחיכתה לט׳ בליל שבת.

כמה שעות אחרי הזוועה הגיעה ט׳ לדירה חבולה כולה רועדת וטראומטית. בקושי ניתן היה לדובב אותה ולהבין מה קרה. לאט לאט שיתפה את המדריכה שהיתה במשמרת את אירועי הסופ"ש והלילה שעברה.

באותו סוף השבוע הגיע לאזור תחנה מרכזית לקוח. הוא השתמש בשרותיה  מספר פעמים ולדבריה היה נחמד ושילם ״כסף טוב״. לט׳ עוד לא היה צל של מושג לאיזה מלכודת מוביל אותה הלקוח, ולכן כשהציע לה להיפגש במלון בליל שבת האחרון הסכימה מבלי לפחד.

את הזוועות שעברה שם בלילה לא ניתן היה לפספס. הצעקות שבקעו  מהחדר לא הותירו מקום לדמיון. עובדי המלון ששמעו את הצעקות, הזמינו משטרה לאחר שלא הצליחו להיכנס בעצמם לחדר.

אז התברר גודל הזוועה. הלקוח הפך בין רגע לסדיסט אלים, במשך זמן רב היכה אותה עד זוב דם, אנס אותה באכזריות (ואת התיאורים הקשים אנו חוסכות מכם הקוראים). גם כאשר הגיעו כוחות המשטרה ופרצו לחדר הלקוח האלים המשיך להכות בה באכזריות עד אשר אזקו אותו.

ט׳ החבולה והמדממת נלקחה על ידי כוחות המשטרה לבית החולים לטיפול וכל ניסיון לדובב אותה לדבר ולספר ו/או להגיש תלונה נתקלו בסירוב.

משבת בלילה ועד לרגעים אלו ט׳ מתקשה לדבר על מה שהיה. הצוות הטיפולי מלווה אותה ולא עוזב אותה לשנייה. מצבה הנפשי רעוע והיא אינה יוצאת מהבית. קצינת המשטרה שהיתה עדה לאירוע התקשרה ושיתפה בזעזוע העמוק וממש התחננה בפני הצוות לדובב את ט׳ שתבוא להגיש תלונה. אולם ט׳ במצבה הנפשי הנוכחי אינה מסוגלת לדמיין את עצמה מספרת שוב לחוקרים את אירועי הלילה.

כך אנו עדים שוב  למציאות הבלתי נסבלת של תוקף אלים שיוצא בלא כלום, וימשיך לסכן נשים נוספות.

האונס שלא יגיע לכותרות (אילוסטרציה: שאטרסטוק)

נקודות למחשבה:

1. אם היה מדובר באונס של ״אישה רגילה״ ולא אישה בזנות, אם היה מדובר על  אונס שמתרחש לעיני צוות המלון והמשטרה - היינו כבר שומעים על כך בכלי התקשורת?

2. איך יתכן ששוב (בדומה לאונס הקבוצתי מהרצליה) יש קרבן ויש תוקפן שזהותו ידועה, ועל פי כן לא ניתן למצות איתו הדין? מה המסר  לתוקפן - ככל שהאונס אכזרי יותר כך תבטיח את שתיקתו של הקרבן? הפעם היו עדים. זה אפילו לא מילה שלו נגד מילה שלה. עובדי המלון והמשטרה ראו במו עיניהם את הזוועה.

3. למה בשם אלוהים הקרבן צריכה לעבור ״אונס נוסף״ בחקירה ואח"כ בבית המשפט?!?

חשוב לנו לציין את טיפולה המסור והרגיש של המשטרה במקרה זה. אנו מבינות כי המשטרה מוגבלת בעניין הגשת כתב אישום ללא תלונה. אנו בקשר עם נציגים בכירים במשטרה ונציגיהם בוועדה בכנסת בניסיון למצוא את הדרך להגשת כתב אישום.

אנו לא נשקוט עד שימוצה הדין עם התוקף!

ולסיום-

נשים בזנות עוברות אונס על בסיס יומיומי. על האונס של נשים בזנות כנראה לא תשמעו בכלי התקשורת ולא תקראו בעיתון

.

**  ‎תוכנית סלעית הינה מערך טיפולי כולל לנשים במעגל הזנות, המופעל ע"י משרד הרווחה ועיריית תל אביב יפו. קו סיוע טלפוני 1-800-200-690. אתר סלעית 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה