דרו בארימור מציגה גזרה חדשה

השחקנית ההוליוודית פצחה בדיאטה לצד אימוני כושר שעזרו לה להוריד 11 קילו. את המהפך היא הציגה בחשבון האינסטגרם שלה

24/12/2018
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

השחקנית דרו בארימור תמיד נאבקה במשקל במהלך הקריירה שלה. בשנים האחרונות מי שהבליחה לתוך חיינו ב"אי.טי" והפכה למפיקה, החליטה להרפות והעלתה אי אלו קילוגרמים מבלי להרגיש רע עם זה או להיכנע ללחצים המופעלים על כוכבות בהוליווד. אבל לאחרונה בארימור העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונות שלה עושה כושר לצד מדריכה והיא ציינה שהודות למאמצים בספורט לצד תזונה נכונה ולא מעט עזרה מאנשים מומחים, היא הצליחה ל"להביס" את הגנטיקה ולהוריד 11 קילו.

לצד התמונות היא כתבה שנאלצה "להילחם כמו לביאה" כדי להגיע לגזרה החדשה. גם בארימור הבינה אחרי שנות מאבק מתישות באוכל שהדרך היחידה לשמור על תוצאות באמת היא לשנות את אורח החיים והתפיסה לגבי הגוף. בארימור נמנעת מדיאטות בזק, מאמינה בירידה איטית והדרגתית של הקילוגרמים, מעריכה את הערך שיש לכושר על תהליך הדיאטה ובחרה בתנאים שלה לעשות מעשה. מעריציה הרבים פרגנו לה והגיבו באהדה רבה וכיף לפרגן למישהי שהגשימה את המטרה שלה ומודה שהדרך הייתה קשה ומפותלת.

דרו בארימור אינסטגרם

הנה הפוסט המלא:

"אינסטגרם גורם לנו לחשוב שאנחנו צריכים להיות במיטבנו כל הזמן, אבל ברוב הימים זה ממש לא תואם את החיים האמיתיים. הפיתרון הוא להפוך את המטרות שלנו למציאות בעזרת האנשים הנכונים", כתבה ברימור בפוסט שפרסמה, והוסיפה: "הנה אני בתמונות לפני ואחרי, באותו המקום אבל פחות 11 ק"ג... זה דרש המון עבודה קשה, תזונה והתעמלות, נלחמתי כמו אריה בשביל זה", כתבה ברימור, שאמנם מתרגשת מאוד מהגזרה החדשה אבל לא שוכחת לסייג ולהוסיף שהיא אוהבת את עצמה בכל מצב, ושהיא גאה בזכות שלה לבחור לעשות שינוי ולעבוד בשבילו: "לעזאזל איתך, גנטיקה! אבל בכל זאת, תודה גם על הדברים הטובים שנתת לי. אני אוהבת את המקום ממנו הגעתי בכל אריזה בה הוא מגיע. עכשיו אני פשוט יודעת שיש לי את השליטה להיות מה שאני בוחרת להיות, אפילו אם זה קשה בטירוף".

דרו בארימור אינסטגרם
דרו בארימור אינסטגרם

דרו בארימור אינסטגרם
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה