דרוש: גבר עם נוכחות

הקראש המתחדש על ביל קילנטון הזכיר לעופרי ארבל את אחת התכונות הנחשקות ביותר בגבר חלומותיה

04/07/2013
עופרי ארבל קבלו עדכונים מעופרי
  • RSS

אחד מהחלומות הרבים שלי, או כמו שהלועזיים קוראים לזה, Bucket List, זה לפגוש את ביל קלינטון. פעם מישהו שפגש אותו אמר שמשפריצות ממנו מולקולות של כריזמה מרוב שהוא נוכח. אבל בילי יש רק אחד ואני עוד אפגוש אותו. זה ברשימה.

בכלל, לא על הרבה גברים אפשר לומר שיש להם נוכחות. רבים טועים וחושבים שזה עניין של גודל וגובה, אבל כפי שציינתי, הם טועים. לאחרונה יצאתי עם שני גברים גבוהים, שמלבד הגובה, לא הייתה להם שום נוכחות. נאדה. זיט. וזה לא שלא חיפשתי. לעומת זאת בן זוגי לפני כמה שנים לא היה גבוה בכלל, אבל לא היה שום סיכוי שמישהו יפספס אותו מרוב שהייתה לו נוכחות.

ביל קלינטון, גטיאימג'ז

כששואלים אותי מה הטעם שלי, אני לא ממש יודעת מה לענות, כי זה מכלול של דברים ואני לא באמת יכולה לשים את האצבע, אבל זה בעיקר משהו אחד: ניחשתם נכון, נוכחות.

הרשו לי להפנות אתכם לפרק של סיינפלד, בו איליין מתראיינת בשביל לעבוד אצל מיסטר פיט והמראיינת שואלת אותה אם היא חושבת שיש לה חן, או באנגלית, שזה תמיד נשמע יותר טוב, גרייס. איליין עונה לה שהיא רוצה לחשוב שיש לה "אה ליטל גרייס" והמראיינת מודיעה לה שאין דבר כזה, זה או שיש לך גרייס, או שאין לך. ככה זה גם עם נוכחות, מה שלא ממש מבשר טובות לבנות מיני, כי נדירה היא במחוזות גברינו.

אז מה גורם לגבר להיות נוכח? להלן, כהרגלי בקודש, רשימה של עשרה דברים שאם יש אותם לגבר שלך, יש סיכוי טוב מאוד שאף אחד ואף אחת לא יפספסו אותו:

1. הוא מצחיק. אני חושבת שהתכונה הזאת חוזרת בכל הרשימות שלי ולא בכדי. גבר מצחיק, זה גבר הורס ומעבר לכך, אי אפשר שלא לשים לב אליו. תבדקו פעם מי האדם שכולם סובבים סביבו, זה תמיד יהיה זה שמצחיק ואם חשבתם אחרת, הצחקתם אותי.

2. הוא לא צריך לדבר הרבה. יצאתי לא מזמן עם מישהו שפשוט לא הפסיק לדבר ורק רציתי שהוא יצא מהחדר. מי שיש לו נוכחות, לא צריך להגיד מילה, שומעים אותו בכל מקרה וכשהוא כבר מתחיל לדבר, כולם סותמים את הפה. פשוט כי אי אפשר לא להקשיב.

3.  הוא בטוח בעצמו. הוא לא דג אחרי מחמאות, הוא לא נכנס להיסטריה אם את לא עונה אחרי חמש דקות והוא אפילו בקושי ממצמץ. תרתי משמע. הוא יודע מי הוא, מה הוא ולמה הוא וזה לגמרי מספיק.

4. הוא יציל אותך. או לפחות את יודעת שבמקרה הצורך, הוא יציל אותך. הוא אפילו לא צריך להגיד לך את זה, את פשוט יודעת שזה מה שיקרה וזה חתיכת גלגל הצלה.

5. הוא לא מבטיח הבטחות. הוא פשוט עושה. אחד הדאונרים הכי גדולים זה גבר שמבטיח ולא מקיים. זה עושה אותו כזה קטן (אני עכשיו עושה מרווח ממש קטן באצבעות שלי). אגב, עם הרבה קשר, שני הגבוהים האחרונים שלי הבטיחו מלא הבטחות. מיותר לציין כמובן איזו מהן הם קיימו. רמז: זה מתחיל באלף ונגמר באפס.

6. הוא חכם, אבל אין לו שום צורך שידעו את זה. זאת כל החוכמה: לדעת, מבלי ליידע. אומרים שההבדל בין פיקח לחכם הוא שחכם לא נכנס למצבים שפיקח יודע לצאת מהם. הגבר הנוכח שלך יהיה גם זה וגם זה.

7. הוא נדיב. אל תטעו, זה לא הכסף שעושה את הנוכחות, זה עצם העובדה שהוא משתמש בו ומלבד זאת, נדיבות אינה רק בכסף. היא במחמאות שהוא נותן לך, באיך שהוא נוגע בך, באיך שהוא פשוט נמצא שם. כאן דווקא הרוחב כן קובע. רוחב לב הכוונה.

8. הוא סקסי. גבר נוכח הוא גבר סקסי. הוא יכול להיות נמוך, שעיר ומכוער והיצור הכי סקסי בעולם, כי כל הנוכחות שלו זה סקס אפיל מתפרץ, או במילים יותר פשוטות: סקסי מאדר פאקר.

9. הוא צנוע. צניעות, בניגוד לביישנות, היא התכונה הכי סקסית בעולם, אנשים עם בטחון וכריזמה לא צריכים לצעוק, רואים, מרגישים ונמשכים אליהם כמו למגנט. יש משהו בשקט הפנימי שלהם, בענווה המתפרצת (שכן, זה אוקסימורון) שהופך אותם לסופר נוכחים ובולטים.

10. הוא פשוט נולד עם זה. יש באנגלית את הביטוי אקס פאקטור, שזה אומר, שיש בבן אדם משהו שאי אפשר להסביר, אבל הוא פשוט נמצא שם. זה מישהו שכל הנשים רוצות להיות איתו וכל הגברים רוצים להיות הוא. למה? מי דה פאק יודע? כנראה בגלל שהוא כל כך נוכח.

ולסיכום, למי שעדיין נוכח ועדיין קורא, תזכרו דבר אחד: אתם לא צריכים לעשות שום דבר בשביל שישימו לב אליכם, פשוט תדפקו נוכחות.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה