דיקור קוסמטי להרמת הפנים לאחר דיאטה

השימוש במגנטים מחזק שרירים רפויים וממצק את העור על ידי עידוד חידוש מאגרי הקולגן והאלסטין ותחלופה מואצת של תאי עור. המגנטים בולמים יצור מוגבר של מלנין ומשפרים על ידי כך פגמנטציה קיימת ומונעים הופעת כתמים חדשים

09/03/2017
גוף ונפש קבלו עדכונים מגוף ונפש
  • בדואר
  • RSS

מאת טלי סגמן בן סימון

דיקור קוסמטי הינו טיפול לחידוש הנעורים והחייאת עור הפנים ללא צורך בניתוחים או הזרקות של כימיקלים. הטיפול מתחיל בתשאול מקיף ,דיקור סיני (אקופונקטורה ), בגוף על מנת להביא את הגוף לאיזון. לעיתים ניתנות פורמולות צמחים, בהתאם למצב המטופל וכן המלצות תזונה אישיות על מנת לעזור בדרך נוספת לאיזון הגוף.

איך משתלב הדיקור הקוסמטי בטיפול?

במהלך הטיפול, מוחדרות מחטים דקיקות לאזורים שונים בפנים ומתחיל תהליך של חידוש תאי העור, הרמת עור הפנים, החייאת עור הפנים וייצור קולגן ואלסטין. מעבר לשימוש במחטים העדינות בפנים ובדיקור הסיני בגוף , יש שימוש בכלים נוספים, אשר תומכים ועוזרים בטיפול. כלים כגון:

1. כוסות בלה באצ'י לפנים - מיועדות לניקוי נקבוביות שומן ולכלוך בעור, מגבירות אספקת דם לפנים ומלחלחות את העור, מגבירות את קצב ההתחדשות של תאי העור, משפרות את גוון העור ומרקמו על ידי יצור מוגבר של קולגן ואלסטין,ממצקות שרירים נפולים, מרככות ומטשטשות קמטוטים.

2. טייגר וורמר - כלי המאיץ את סירקולצית הדם בפנים ואל הפנים, מסייע ביצור תאים חדשים וסילוק תאי עור מתים, מסייע בסילוק רעלנים ומגביר יצור קולגן בזכות שיפור תנועת הדם והצי'. מסייע לטיפול בכתמים,כהות מתחת לעיניים, צניחת עפעפיים ורפיון שרירים כללי, מיצוי ועיבוי העור.

דיקור קוסמטי

3. מגנטים לפנים - ביכולתם של המגנטים לעורר זרימה מואצת של דם בפנים, תנועת הדם המואצת מסייעת לניקוז עודפי לחות ושומן, חום ורעילות. המגנטים מסייעים להפחתת זיהומים ודלקות באמצעות יצירת סביבה בסיסית. המגנטים משפרים הנעה של דם ומשפרים משמעותית את גוון העור, מסייעים בסילוק נפיחויות ובהבהרת כהויות.

השימוש במגנטים מחזק שרירים רפויים וממצק את העור על ידי עידוד חידוש מאגרי הקולגן והאלסטין ותחלופה מואצת של תאי עור . המגנטים בולמים יצור מוגבר של מלנין ומשפרים על ידי כך פגמנטציה קיימת ומונעים הופעת כתמים חדשים.

4. מזורולר - בזכות השימוש במזורולר נוצרים תאי עור חדשים ומואץ באופן משמעותי תהליך היצור של הקולגן והאלסטין הטבעי בגוף. יעילות הרולר מקבילה ליעילות טיפולי הלייזר לשיפור מראה העור אך ללא כל סכנה, ללא תופעות לוואי ולכן הוא נחשב היום בעולם ככלי המוביל בתעשיית האנטי אייגי'נג.

 בזכות השימוש בכלים אלו ובכלים נוספים במהלך הטיפול, מתבצע תהליך של הרמת עור הפנים,טשטוש והעלמת קמטים, שיפור גוון עור הפנים,יצור קולגן ואלסטין טבעי. הטיפול מומלץ לאנשים לאחר תהליך של הרזייה כדי להשיב לפניהם את החיוניות, האלסטיות ולהרימם במידת הצורך.

** הכותבת היא טלי סגמן בן סימון - dip.ac -

050-3747867.

פייסבוק: טלי- רפואה סינית אסתטית.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה