דיוויד שווימר ואשתו לקחו פסק זמן

כוכב "חברים" ואשתו הצלמת זואי באקמן לקחו פאוזה מהנישואים שלהם ולא ברור אם ומתי ישובו זה לזו. אני אמנם לא חסידת קונספט ה"הפסקה" בקשר זוגי אבל היי, למה לא להיות אופטימיים?

12/04/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין לוי
  • בדואר
  • RSS

כוכב "חברים" הנצחי, דיוויד שווימר, נצפה משוטט ללא טבעת הנישואים שלו, כמה ימים לאחר שבישר שהוא ואשתו זואי באקמן. השחקן בן ה-50 טייל, כהרגלו, עם כובע בייסבול והיה נראה כמי שמנסה לשמור על פרופיל נמוך. אז כן, הסטטיסטיקה העגומה הגיעה גם לזוג, שהתחתן שמנסה בימים אלה לפצח את העתיד הרומנטי שלו.

ההודעה מטעמם של שווימר ובאקמן, צלמת לונדונית, הייתה קצרה ותמציתית: "מתוך הרבה אהבה, כבוד וחברות, החלטנו לקחת הפסקה בזמן שאנחנו מחליטים איך העתיד שלנו יראה". לטעמי הפסקות בדרך כל לא מעידות על עתיד מזהיר אבל ישנם מקרים יוצאים מן הכלל, כמו מאור זגורי וחן אמסלם שהתארסו לפני כמה ימים. בעבר הם חוו פרידה דרמטית וכנראה שהם באמת נועדו זה לזו, לאור ההחלטה הגורלית.

לשווימר ובקאמן ילדה אחת בשם קליאו, בת חמש ובהצהרה המשותפת שנמסרה לתקשורת הם הוסיפו שבראש סדר העדיפויות עומד האושר של בתם בתקופה קשה זו וכי הם ישמחו לקבל מכולם את מלוא התמיכה והכבוד לפרטיות בזמן שהם ממשיכים לגדל אותה ולחשב את ניווט הפרק הבא של חייהם.

דיוויד שווימר

השניים בילו ביחד יותר מעשור. הם הכירו בזמן ששווימר ביים קומדיה רומנטית בלונדון ובעקבות האהבה באקמן העתיקה את מגוריה לאל.איי, שם הם נישאו ב-2010. בעבר שווימר נפתח ודיבר על הקושי בלהיות מזוהה בכל פינה והודה שהפרסום העיב על קשריו הקודמים (הוא יצא בעבר עם מילי אביטל הישראלית),  בזמן שניסה להסתגל לחיים החדשים שלו.

"אפקט הסלבריטאיות היה ההפך ממה שאפשר היה לחשוב שיהיה: הוא גרם לי להתחבא מתחת לכובע בייסבול ולא לרצות להיראות. עם הזמן שמתי לב שלא הסתכלתי על אנשים סביבי אלא שניסיתי להתחבא מהם".

דיוויד שווימר

כמו כן, שווימר הוסיף ש"ניסיתי להבין, איך אני הופך לשחקן במצב החדש הזה. איך אני יכול לעשות את עבודתי? זה נהיה טריקי". כמובן, כולנו יודעים שהקריירה של שווימר בעיקר נתקעה ב"חברים" וכי היחידה שדי צלחה את קללת התהילה שרבצה על כוכבי הסדרה היא ג'ניפר אניסטון ולא מעט בזכות נישואיה לבראד פיט בזמנו, שהפכו אותה לכוכבת עוד יותר גדולה, בעלת כריזמה וגלאם שחרגו מעבר למסך הקטן.

בכל הנוגע לשווימר ופרודתו, לא ברור האם ההפסקה תגרום להם לחזור זה לזו או ששניהם יחליטו שזהו, תם עידן.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה