אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט עצרו את הליך הגירושים

האם מי שנחשבו לפאוור קאפל המפורסם בעולם בדרך לקאמבק דרמטי? אתמול פירסם אתר ''Us Weekly'' שהשניים שוקלים לחזור זה לזו

10/08/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין לוי
  • בדואר
  • RSS

האם בראנג'לינה בדרך לקאמבק? התשובה היא כן, אם להסתמך על אתר "אס וויקלי" שדיווח אתמול שבראד פיט ואנג'לינה ג'ולי שוקלים לשוב זה לזרועות זו. "הגירושים בוטלו. הם לא עושים דבר כדי להניע את המהלך וכנראה שלעולם לא יעשו", סיפר מקור. "בראד הפסיק לשתות כדי לזכות בליבה של אנג'לינה חזרה. הוא ידע שיש לו בעיה והוא טיפל בה, וזה מה שהיא רצתה שיקרה כל הזמן".

לדבריו של המקור, ג'ולי נמצאת בתקופה לא טובה מכל הבחינות ומתחרטת על הפרידה מפיט. אמנם בהתחלה היא הרגישה בטוחה בצעד שיזמה אך עם הזמן היא החלה להתערער ולהבין שחייה לא טובים יותר בלעדיו.

בימים אלה היא מתמודדת עם מצב בריאותי רעוע (אותו חשפה בראיון ל"ואניטי פייר") והאשמות בתקשורת המוטחות כלפיה, על כך שצוות הצילום של סרטה החדש First They Killed My Father (שישודר בנטפליקס) ניצל את תמימותם של ילדים קמבודים שהשתתפו בו. נטען שבאמצעות "משחקי דימיון" ניסו לגרום להם להביע כאב אותנטי באודישנים. ג'ולי טענה שזה לא נכון וכי דבריה הוצאו מהקשרם.

לא רק ענייני קריירה ותדמית מטרידים אותה. מקורות טוענים שהיא פשוט מתגעגעת למי שהיה החצי השני שלה למשך יותר מעשור. עד היום היא לא אמרה זאת במפורש ורק פיזרה בראיונות קלישאות קורקטיות מהז'אנר "אנחנו עושים הכל למען המשפחה" ולא מעבר לכך.

אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט

הפרידה הדרמטית של השניים, בספטמבר האחרון, טלטלה את עולם הבידור למשך חודשים רבים וכתבים רבים סיקרו את תהליך הגירושים, שהפך לקרב מטונף בין כותלי בית המשפט ומחוצה להם. השניים הטיחו האשמות הדדיות עד שהבינו שהם מזיקים לילדיהם. בהמלצת עורכי דינם הם ניהלו את הדיונים בדלתיים סגורות. במקביל להליכי הגירושים, ה-FBI פתח בחקירה סביב מה שהתחולל במהלך טיסה פרטית בין פיט לבנו מדוקס. התיק נגדו אמנם נסגר אבל לא מבלי שנגרם לו נזק תדמיתי.

אנג'י ובראד

השנה האחרונה לא הייתה פשוטה גם עבורו והוא נאלץ לראות את ילדיו רק במסגרת ביקורים שנקבעו מראש. הוא התחיל ללכת לטיפול. בראד עצמו עבר כברת דרך ארוכה מאז הידיעה על הפרידה בספטמבר האחרון. הוא שיקם את עצמו והתנקה מאלכוהול. "היו לא מעט רגעים שבהם נמאס לי מעצמי", סיפר בראיון. "לא הצלחתי לזכור יום אחד מאז הקולג' שבו לא שתיתי או השתמשתי בסמים. הרגשות שלי נעלמו ואני מאוד שמח שהפסקתי עם כל זה... שתיתי יותר מדי והאלכוהול הפך לבעיה".

למרות שפורסמו לא מזמן אייטמים על כך שפיט יוצא עם נשים מפורסמות (אל מקפירסון וסיינה מילר), לא היו עדויות לכך. גורם מקורב לבני הזוג הוסיף ש"בראד הראה מחויבות למשפחתו". מבטיחים לעדכן.

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה