גם יפה וגם מרזה, מעמיד את החזה

לא רוצה לעבור ניתוח השתלת סיליקון אבל רוצה ג'ל בחזה למראה עסיסי יותר? הנה חזיית בגד ים שאת יכולה לשקול כדי להרגיש בוטילישס

18/06/2012
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

טרנד הבוטילישס - אישה עסיסית, שהנחילו הזמרות ביונסה וג'ניפר לופז, לפעמים גובה מחירים כבדים. מי שהאופציה לנשנש מתוקים היא לא האפיק שיוביל אותן למראה העסיסי, בוחרות בניתוחים פלסטיים של הזרקת חומרי מילוי לחזה או לישבן ומסתכנות לפעמים בהליכים ניתוחיים של תעשיית קוסמטיקה שחורה ולא מפוקחת. ספר שיצא עכשיו בארה"ב מעורר סערה וחושף את הצד האפל של תעשיית הניתוחים הפלסטיים. הכותבת היא וניטי וונדר, אם לשניים, שהשקיעה עד היום 15,000 דולר בניתוחים פלסטיים. בסיפרה Shot Girls היא חושפת כי לעיתים מזיריקים לגופן של נשים ללא ידיעתן, חומר לניפוח צמיגים בשם - סיילין, ויש מקרים בהם ממלאים חזה או ישבן, בנוזל זרע גברי. וונדר טוענת שהיא התמכרה לניתוחים עד שהגיעה למצב שבו הרשויות איימו עליה כי יקחו את ילדיה מחזקתה ואז התעשתה.
..

צילומים של וניטי וונדר לפני ואחרי הניתוחים, מעמוד הפייסבוק שלה. צילום מסך מאתר mail online
..
ב- 2009 למשל, כאבה ארגנטינה את מותה של סול מאגנאנו, מלכת היופי לשעבר של ארגנטינה ובעלת סוכנות דוגמניות מצליחה, שמתה במהלך ניתוח להגדלת ישבן. ..

אופציה זהירה יותר למי שרוצה איברים עסיסיים יותר היא בגדי ים החדשניים של מותג בגדי הים מונטה קרלו הממולאים בג'ל. בגדי ים שהם המילה האחרונה בתחום ונמכרים בלעדית ברשת אפרודיטה. מילוי הג'ל מחליף את הספוג שהושחל עד היום לחזיות בגדי הים ונתן לחזה מראה מלאכותי.  חזיות בגדי הים האלה הם הדבר הכי קרוב לניתוח השתלת סיליקון, בלי ההרדמה המלאה והסיכונים. אז נכון, שמי שיכיר אותך היכרות אינטימית, יידע איך את ניראת בלי התוספות, אבל מי שחשוב לה להיראות עסיסית כשהיא לובשת בגד ים בפומבי, אולי תרצה לשקול את האפשרות. בעתיד בטח ייצרו גם חלק תחתון של בגד ים עם ריפוד ג'ל - עבור מי שמתלוננת על ישבן שטוח. תשובות מספקות למי שרוצה שפתיים מלאות יותר בלי לעבור ניתוח, עדיין אין.

ביקיני דאבל פוש-אפ של המותג מונטה קרלו

בגד ים מלחים עם חזיית פוש-אפ הנמכר ברשת אפרודיטה. צילום: יח"צ

ביקיני דאבל של המותג מונטה קרלו. רשת אפרודיטה. צילום: יח"צ

מחירים: 359- 449 ש'
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה