גל גדות על שער ELLE האמריקאי

וונדר וומן הישראלית קטפה עוד הישג מרשים ומככבת על שער דצמבר של אחד ממגזיני האופנה המשפיעים בעולם ונראית, מדהים כהרגלה ואהבנו את השרשרת!

05/11/2017
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

בימים אלה גל גדות מקדמת בכל הכוח את הסרט "ליגת הצדק" מסביב לעולם ובמקביל היא מככבת על שערי מגזינים נחשבים. בחודש שעבר היא הופיעה בלוק כסוף הורס בשער "גלאמור" הבריטי וכעת היא מעטרת את ELLE האמריקאי, שנחשב לאחד הירחונים החשובים בעולם האופנה. גדות, במראה איפור טבעי ותכשיטים מהפנטים, נראית חזקה, עוצמתית ולא סתם שמה מתנוסס בענק על השער.

גדות באל

מדובר באחד השמות החמים בעולם כיום והעורכת החדשה, נינה גרסיה ("פרוייקט מסלול") בהחלט מבינה דבר או שניים בקידום חכם. גדות עלתה לכותרות לאחרונה לאחר שצולמה בשמלת מיני מחמיאה (וקצרצרה מאוד) מבית האופנה ג'יבנשי וגרפה ים של מחמאות באתרים בכל העולם. אמנם היא נראתה קפואה קצת בסשן הצילומים, במסגרת קידום הסרט בלונדון ואולי לא הרגישה כל כך נוח עם האורך המגביל אבל היא פיזרה את חיוכה הממיס וכבשה את לב הגולשים שמאסו בלהתבונן ביופי מרוטש א-לה קים קרדשיאן.

'Justice League' Photocall

אי אפשר שלא להתפעל מהדרך המוצלחת בה גדות מנהלת את הקריירה שלה - בלי להתלכלך, בלי לקטול איש, בלי לנקר עיניים - רק להתמקד בעבודה. ולחשוב שהיא רק בהתחלה מאחר ו"וונדר וומן 2" עוד רחוק מאיתנו ויהיה, ככל הנראה, הצלחה מסחררת שתניב לה מיליוני דולרים. אין ספק, היא עלתה על הגל ולא מתכוונת לרדת ממנו בקרוב.

גדות

גל גדות במיני

גל גדות
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה