גל גדות היא אשת השנה של מגזין GQ

גל גדות לא מפסיקה להפתיע אותנו והפעם היא מככבת כאשה יחידה על אחד מ-4 השערים של מגזין הגברים היוקרתי, GQ. בעיקר אהבנו את הכיתוב על החולצה שלה

14/11/2017
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

2017 ללא ספק היא השנה של גל גדות. הסרט "וונדר וומן" בכיכובה הפך לשובר הקופות של השנה וגרף מעל 820 מיליון דולר ברחבי העולם, כשבדרך הוא קוטף מחמאות ואהדה אינסופית ממעריצים נלהבים. מי שהיה סקפטי לגבי יכולותיה של גדות, לסחוב סרט שלם על גבה (אוקי, לא לבדה אבל עדיין בתפקיד ראשי), גילה שגדות התאימה לתפקיד באופן משכנע וכריזמטי והראתה לכולם מי האמזונה החזקה בעולם.

מאז שהסרט הפך אותה לכוכבת-על, כיכבה גדות על מספר שערים נחשבים ("אל", "גלאמור") וכעת היא מסמנת וי נוסף על מגזין GQ שבחר בה לאשת השנה שלו. הבחירה בגדות, האשה היחידה שקיבלה שער אחד, מבין הארבעה של המגזין הפונה לגברים, אינה מובנת מאליה ועובדה זו רק מעצימה את ההישג. על השער היא נראית כמו מנצחת אמיתית, עם חיוכה נהדר וכיתוב חולצה מושלם: ''Bowie''. אכן, דיוויד בואי לנצח.

בימים אלה פורסמה שמועה שגדות לא תשתתף בסרט המשך ל"וונדר וומן", כל עוד ההמפיק ברט ראטנר מעורב בהפקה העתידית. בניגוד לכוכבות הוליוודיות אחרות, שפרסמו הצהרות תחת שמן, גדות מתהלכת בין הטיפות ונזהרת לא להתלכלך או לצאת בהצהרות. בזמנו היא לא יצאה חד משמעית נגד ראטנר, המואשם בהטרדות מיניות, כשהבריזה מארוחת ערב חגיגית לכבודו (בו היתה אמורה להעניק לו פרס) וגם כעת, היא נמנעת מלצאת נגדו בתקשורת.

ביממה האחרונה פורסמו ידיעות שראטנר כבר הרחיק את עצמו מאולפני "האחים וורנר", ברגע שפורסם על ההטרדות וכי אין לכך שום קשר לגדות. יש מצב שהאולפנים רצו שנחשוב שהרחקתו היא בגללה על מנת להעצים את גדות ולא לקחת אחריות ישירה לאי מעורבותו ב"וונדר וומן 2".

גל גדות על שער GQ

אמנם גדות מייצגת מודל פמיניסטי חזק אבל כשכל כך הרבה נשים יוצאות החוצה בתקופה האחרונה ומדברות בגלוי על הטרדות ותקיפות, קולה של גדות לא נשמע באמת. היא לא חייבת כמובן דבר לאיש אבל אם כבר טרחה להבריז מהדינר ההוא בגלל ראטנר אז יהיה עדיף שתגיד זאת בקול ותיקח עמדה ברורה. כל כך הרבה נשים מביטות בה בהערצה והיו שמחות לדעת שהיא לא מפחדת להביע את קולה בנושא חשוב זה.

אחת הסיבות שגדות מצליחה כל כך זה גם בגלל יכולתה להימנע מקונפליקט ולהיות נחמדה וחביבה על כולם אבל אם כבר החליטה לפעול למען נשים, יהיה נחמד לדעת שהיא עצמה עומדת מאחורי זה ולא הדובר שלה. הרי, אף אחד לא יכול להביס את וונדר וומן, לא?

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה