ג'יין פונדה כובשת את המסלול בגיל 79

בתצוגות אופנה אנחנו רגילים לראות דוגמניות צעירות על המסלול אבל השחקנית ג'יין פונדה הוכיחה שהגיל הוא רק מספר ושאין דבר סקסי יותר מנשיות בשלה

02/10/2017
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • בדואר
  • RSS

אומרים שהעולם שייך לצעירים אבל השחקנית והיפהפיה הנצחית, ג'יין פונדה, הוכיחה (שוב) שזה פשוט לא נכון כשצעדה בתצוגת מראות האיפור של לוריאל פריז שנערכה בשאנז' אליזה במסגרת שבוע האופנה הפריזאי. בגיל 79 פונדה היא עדיין אחת הנשים האלגנטיות ביותר בסביבה שנותנת נוק אאוט לרוב הדוגמניות הצעירות שמלוהקות לתצוגות האופנה הנחשבות.

את מראה האיפור שהותאם לפונדה השלימה שמלת זברה שהחמיאה לה מאוד ושידרה קלאסיות מהסוג הטוב של פעם וענק יהלומים יוצא דופן. לא כל אחת יכולה להיראות אצילית במראה כזה. היא כן.

פונדה לא הייתה השחקנית המוערכת היחידה שהתהלכה על המסלול, גם הלן מירן הבריטית שמכהנת כשגרירה של לוריאל פריז, פיזרה גלאם ועוררה התלהבות רבה בקרב המוזמנים והתקשורת.

ג'יין פונדה על המסלול

Le Defile L'Oreal Paris Runway - Paris Fashion Week Womenswear Spring/Summer 2018

אנחנו נשמח שליהוק של נשים כמו פונדה ומירן לתצוגות אופנה יהפוך לדבר שבשגרה, ולא יתפש כגימיק יוצא דופן. הרי אם חושבים על זה לעומק, מה כבר נערות בנות 16 יכולות לשדר לנו?

ועדיין, פעם אחר פעם אנחנו עדים לדוגמניות צעירות ושדופות שמוכרות בגדים לנשים מבוגרות. גם בארץ מיישרים קו עם אידיאל היופי, הסוגד לנעורים והפרזנטוריות בדרך כלל צעירות מאוד. מספיק להיזכר בליהוק התמוה של אסתי גינזבורג ל"גולברי" שהחליפה את איילת זורר. המסר העקום שעובר הוא שנשים מעל גיל 40 הן פאסה. אם להסתמך על הפידבק החיובי שמקבלות נשים מבוגרות, מוערכות ואהודות ברשת, הבחירה בהן לדגמן משתלמת.

ג'יין פונדה סלפי

ג'יין פונדה

ג'יין והלן




מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה