גבר, לתת זה הלקבל החדש

נכון שהאורגזמה שלך היא באחריותך, אבל גם בן הזוג שלך צריך לדעת שסקס בלי פורקן לא מספק אותך. תני לו לקרוא את הכתבה הזו

28/01/2018
שירי גל-אמיר קבלו עדכונים משירי
  • RSS

נשים ואורגזמה. שונאים סיפור אהבה. אנחנו רוצות אותה, מייחלות לה, והיא חמקמקה וקשה להשגה. כל השנים אנחנו שומעות ש׳זו לא היא, אלה אנחנו׳ - אנחנו חושבות יותר מדי, טרודות מדי, בשליטה מדי, עסוקות מדי באיך שאנחנו נראות או מה שהוא חושב עלינו ולא משאירות מספיק מקום בראש ובגוף לאורגזמה לתפוס פיקוד.

אז כן, האורגזמה שלך היא באחריותך. את יודעת מצוין שכדי להגיע אליה את צריכה להגיע למיטה בראש שקט ושלפוחית מרוקנת, את יודעת שכעסים וטרוניות הם מרחיקי אורגזמה בדוקים ושלכן כדי לגמור את צריכה להשאיר אותם מעבר לדלת חדר השינה, הכביסה - את צריכה לשכוח ממנה, ולא לשכוח להיות אקטיבית במיטה, ואז, או אז - יש לך סיכוי ממש לא רע לחוות את המפץ הגדול.

 shutterstock By oneinchpunch

אבל בואי לא נשכח שאת לא לבד במיטה. נניח שעשית את הכל נכון, (כי איזו סיבה יש לנהוג אחרת אם את אכן רוצה להגיע לפורקן ביחסי המין שלך?) אבל עדיין מחקרים מראים לנו שחור על גבי לבן שרק 36% מהנשים חוות אורגזמה בכל מפגש מיני, בעוד ש-68% מהגברים מדווחים על אורגזמה בכל מפגש מיני.

גבר, עכשיו הזמן שלך לקרוא. שים לב למספרים, אתה יודע מה הם אומרים? שאם אתה מברי המזל שמגיעים לאורגזמה בכל פעם שאתה מקיים יחסי מין, סטטיסטית האישה שאיתך גומרת רק במחצית מהפעמים האלה. חצי! ב-50% מהפעמים שאתה חווה שיא, זיקוקים, זרמים ועונג עילאי - האישה שאיתך לא מגיעה לארץ המובטחת. נאדה. וזה במקרה הטוב. במקרה הרע מעל 64% מהנשים שאיתכם פשוט לא זוכות לחוות את העונג הזה במהלך הסקס.

 shutterstock By nd3000

עכשיו בטח תשאל מה אתה יכול לעשות בקשר לזה? טוב ששאלת. בשביל זה אנחנו כאן.

אנחנו הראשונות לומר שהאורגזמה שלנו היא באחריותנו, אבל, וזה אבל גדול: בסקס צריך שניים לטנגו.
כלומר, אנחנו יודעות איפה נמצאת האורגזמה שלנו ואיך להגיע אליה כשאנחנו לבד עם עצמנו, אבל בשניים זו כבר אופרה אחרת לגמרי. פה יש לך תפקיד חשוב ואתה יכול וצריך להיות שותף פעיל בעניין.

אז לשאלתך - מה אתה יכול לעשות בקשר לאורגזמה של האישה שאיתך? הנה 7 צעדים שיבטיחו שהיא תהנה איתך בכל פעם שאתם ביחד במיטה, ובלי אף מילה על טכניקה.

1. קודם כל תזכור שאתם ביחד, ושכמו שאתה רוצה ליהנות כך גם היא. היא לא שם רק כדי לספק אותך, אל תוותר על ההנאה שלה.

2. תשאל אותה על הסקס שלכם - האם היא נהנית, האם היא גומרת, האם חסר לה משהו? אולי תגלה דברים שלא ידעת.

 shutterstock By nd3000

3. קח את הזמן. אמנם אמרנו שלא נדבר על טכניקה כי אצל כל אחת זה אחרת, אבל יש דבר אחד שמשותף כמעט לכל הנשים ושונה כמעט מכל הגברים - נשים זקוקות לכעשרים דקות של משחק מקדים כדי להיות מוכנות לעבור לשלב הבא, לפני כן אנחנו פשוט עדיין לא שם.

4.  תלמד את אמנות הפורפליי. תשאל מה היא אוהבת, תהיה קשוב לגוף שלה, שים לב לנשימה ולאנחות שלה, למתח המשתנה בגוף, לרטיבות שלה. אלה מעידים על הבשלת הגוף לקראת הדבר עצמו.

5. נסה לזהות את המפתח לאורגזמה שלה. איפה האיזור הכי רגיש, איזה סוג של מגע מביא אותה לשיא, איזו עוצמה דרושה לה, ועשה זאת בסבלנות - האורגזמה נשית מורכבת וחמקמקה. תן לה זמן להתרכז.

6. במיטה לא כמו בכביש - תבקש הכוונות, תשאל איך מגיעים לשם. אם הסימנים לא ברורים לך, פשוט בקש ממנה לכוון אותך כדי להגיע למקום הנכון בזמן הנכון.

 shutter stock By Family TV

7. אם אתה צריך חיזוק להבנה כמה שאתה רוצה את האורגזמה שלה, הנה נתון מעניין: אורגזמה בשניים חזקה כפליים. ההתכווצויות בנרתיק שנובעות מההגעה של האישה לשיא תעצים גם את האורגזמה שלך ותביא אותה לגבהים חדשים. ועל כך נאמר: לתת זה הלקבל החדש.

עכשיו חברים, קדימה לעניינים. אבל לאט לאט, יש לכם כעשרים דקות לחמם מנועים וללמוד שהדרך לפסגה היא חלק בלתי נפרד מההנאה.

הצטרפו אלינו לקהילת ״החזית לאורגזמה הנשית״ בפייסבוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה