בשלל צבעי נבחרת

המונדיאל בשיאו, גברים ונשים עצרו את חייהם למשך חודש. כדי שלא תופיעו בטריבונה הלא נכונה עם הצבע הלא נכון - הנה הבגדים והאקססוריז הכי לוהטים בהשראת צבעי הנבחרות הכי טובות

02/07/2014
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

משחקי המונדיאל בשיאם, הנבחרות מצטמצמות, אבל רגעי השיא עוד לפנינו. גברים ונשים עצרו את החיים למשך חודש, חתונות נדחו, טיולים בוטלו ומסיבות סוף השנה הוקדמו.

לכותבת שורות אלו אין מושג קלוש בכל הנוגע לכדורגל בכלל ובענייני מונדיאל בפרט, אבל היא יודעת לשאוב השראה אופנתית ממדי הנבחרות ולשאול מי השחקן שבשבילו שווה לצפות במשחק או שניים (ולא בגלל זריזות הרגליים שלו או ההתקפה יוצאת הדופן).

קבלו את הפרשנות האופנתית שלי ל-5 נבחרות מובילות (כך נמסר לי) במשחקי המונדיאל 2014

 

ברזיל

ברזיל, הנבחרת בצבעי הדגל (צילום: רויטרס)הנבחרת הברזילאית, צבעים שמחים בהשראת הדגל (צילום: רויטרס)

אפילו הדיוטה כמוני יודעת שהמונדיאל מתקיים בברזיל, שזו אחת הקבוצות הטובות בעולם, ושהמדים שלהם מתבססים על השילוב הבלתי אפשרי של צבעי הדגל: צהוב שמש וירוק דשא.

ובכל זאת, העובדה היא שהצבעים שלהם הכי שמחים ומשמחים, חליפות הילדים שלהם הכי נמכרות בשוק ואי אפשר לפספס אותם על המגרש ומחוצה לו (אם כי אני חייבת לציין שהמדים הצהובים של נבחרת אוסטרליה הצליחו לבלבל אותי לרגע במהלך העבודה על הכתבה)

הצבעים הלוהטים של הברזילאים (צילום: יח"צ)מימין לשמאל: לק: I LAK, שעון: אן קליין, חולצת אננס, טוונטיפורסבן, שרשרת אננס: אתר מיסביהייב, מכנסונים: TNT, נעלי רשת: נעלי מרקו 

*

איטליה

האיטלקים הכי חתיכים, אולי במונדיאל הבא (צילום: רויטרס) האיטלקים עפו, אבל לפחות אתם יפים (צילום: ריוטרס)

ידוע הוא שהגברים האיטלקים נחשבים ליפים בעולם. אולי בשל העובדה הזו הם מסתפקים במדים צנועים בכחול שלא יגנבו את ההצגה ממה שחשוב באמת: הלוק. בעת כתיבת שורות אלו נאמר לי שאיטליה בדרכה החוצה. אז תנחומי, אבל לפחות אתם יפים.

כחול רויאל של נבחרת איטליה (צילום: רויטרס)שרשרת: טובי פרבר, איילנר: שיק, מחזיק מפתחות: gallery 46, בגד ים: בוניטה דה מאס, תיק: תיק התיקים. נעליים: נעלי מרקו

*

הולנד

נבחרת הולנד, יפה להם כתום (צילום: רויטרס)נבחרת הולנד, יפה להם כתום (צילום: רויטרס)

ההולנדים לבושים בכתום. בהתחשב בעובדה שרוב חברי הקבוצה הם אירופאים ממדינה שלא רואה שמש, אין ספק שהכתום הזוהר מחמיא מאוד לגוון עורם החיוור. אני מניחה שאין לזה קשר לבחירת צבע המדים, אבל יצא להם טוב.

הכתום של הולנד, הכי יפה (צילום: יח"צ)

משקפי שמש: רייבאן, שרשרת: קרייזי ליין, שמלה: H&M, קלאץ': רונן חן, לק: גולדן רוז, נעליים: קלארקס

*

 ארגנטינה

נבחרת ארגנטינה, בצבעים שלנו כחול לבן (צילום: רויטרס)הצבעים הסולידיים של ארגנטינה, נעימים בעין (צילום: רויטרס)

הארגנטינאים השקיעו בחולצת פסים בתכלת ולבן. אמנם באופן אישי אני מעדיפה פסי רוחב, אבל גם פסי האורך מצליחים להכניס עניין לתכלת המשעמם. הצבעים אמנם סולידים, אבל במהלך העבודה על הכתבה הסכמתי עם עצמי, שהם מהמועדפים עלי מבין האופציות (המדים, לא השחקנים, ביניהם באמת שאין לי העדפה)

הצבעים של ארגנטינה (צילום: יח"צ)איליינר: SACARA, כפכפים: בירקנשטוק, שעון: סווטש, חולצה: פפה ג'ינס ברשת FM, תיק: TOPTEN

 

*

גרמניה

הגרמנים, קלאסיקה בשחור לבן (צילום: רויטרס)

מה יש לומר על השילוב הקלאסי של לבן ושחור? הגרמנים לא לוקחים סיכונים ומסתפקים במדים לבנים בסיסיים עם נגיעות שחורות ומעט אדום. קלאסיקה. לאור המדים השמרניים שחקני נבחרת גרמניה מתפרעים בגזרת הנעליים עם צבעים זוהרים ודוגמאות מקוריות.

שחור לבן, תמיד יפה תמיד הולך (צילום: יח"צ)שעון: טיסו, לק: SACARA, שרשרת: TWO A, שמלה: קסטרו, תיק: פורלה, נעליים: פיילס

 

טרנד המונדיאל: שתי נעליים בצבעים שונים

הטרנד של 2014, שתי נעליים בשני צבעים (צילום: רויטרס)

באופן כללי הכוכבות של המונדיאל השנה הן הנעליים. השחקנים מוגבלים למדי הנבחרת אבל בכל הנוגע לנעליים יש להם יד חופשית והחברות הגדולות עטות על השחקנים הבולטים עם הדגמים הכי חדשניים ומקוריים. הגדילה לעשות חברת פומה שהצליחה להכניס למגרש טרנד חדש של זוג נעליים משני זוגות שונים ובשני צבעים שונים. בקרוב ברחובות העיר.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך