בשורה למחליקות: שיער מוחלק ונקי מקשקשים

כשרוצים לשמור על השיער לאחר החלקה וגם שיהיה ללא קשקשים: פתרון חדש ומהפכני בישראל

21/01/2018
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

אז עשית את ההחלקה שתמיד חלמת עליה והשיער נראה מדהים. רק דבר אחד מעיב על האושר שלך ועל הסיפוק שלך מהמראה הנהדר של השיער: הקשקשים. חשבת שהחלקת השיער תפתור את הצרה שמציקה לך כל כך, אבל גילית שהקשקשים לא רק שלא נעלמו, אלא שכעת, כשהשיער חלק ומבריק, הם נראים בבירור ומפריעים למראה האסתטי וההרמוני של השיער.

ההתמודדות עם הקשקשים והשיער המוחלק – היא אתגר אמיתי: הרי מצד אחד את יודעת שאת חייבת לעבור למוצרים ייעודיים ונטולי מלחים לשיער שעבר החלקה, שישמרו על השיער החלק שלך, רך, נקי וחלק, כי רק הם ישמרו על ההחלקה לאורך זמן. מצד שני, את גם חייבת שמפו שינקה ביעילות את הקרקפת וימנע את הקשקשת המציקה. לערבב שני סוגי שמפו בחפיפה או לחפוף יום כך ויום כך נשמע לא הגיוני בעליל, אז מה עושים?

634X324_girls

 

הבשורה: שמפו קרטין לשיער מוחלק שמונע קשקשים

אז יש לנו חדשות בשבילכן, והן טובות במיוחד: אם עד היום לא היה בארץ פתרון למי שעשתה החלקה אבל גם סבלה מקשקשים – זה עומד להשתנות. הכירי את קרטין אינטנס למניעת קשקשים מבית מעבדות נטורל פורמולה: סדרת מוצרים שכוללת שמפו, מרכך ומסכה ששומרים על תוצאות ההחלקה ובו זמנית מטפלים בקשקשים.

הסדרה נולדה לאחר פניות רבות של לקוחות החברה שחיפשו וביקשו פתרון יעיל כי תש כוחן מחפיפה כפולה: ראשית בשמפו נגד קשקשים בקרקפת ואז חפיפת אורכי השיער בשמפו ללא מלחים – אלא מוצר אחד שמטפל בהכל.

במעבדות הפיתוח של נטורל פורמולה ערכו מבדקים רבים עד שהצליחו להגיע  לפיתוח של פורמולות חדשות ובעיקר יעילות לשמפו, מרכך ומסכה נגד קשקשים שישמרו בו זמנית על השיער חלק, יפה, בריא ונקי מקשקשים.

מדובר בפתרון מהפכני ובלעדי: נטורל פורמולה, שהייתה החברה הראשונה בארץ שהכניסה את מוצרי השיער לשמירה על החלקה למדפי הפארם עם הסדרה הפופולארית "קרטין אינטנס", עושה זאת בשנית ומביאה את הפתרון האולטימטיבי לשמירה על שיער שעבר החלקה אך גם סובל מקשקשים.

גם בסדרה זו נשמר עיקרון המחיר המשתלם: כל מוצרי הסדרה האיכותית מציעים תוצאות של מספרה – במחיר של פארם. את יכולה לחפוף יום יום ולשמור על השיער ועל הכיס.

 634X324_packshot

 

איך זה עובד? התוצאות

סדרת קרטין אינטנס למניעת קשקשים מתאימה לשימוש יומיומי קל, מהיר ויעיל. הסדרה כוללת קומפלקס ביו-אקטיבי המבוסס בעיקר על החומר הפעיל  zinc pyrithione (החומר היעיל ביותר כיום לטיפול בתופעת הקשקשים) והוא מאזן את קצב תחלופת של תאי העור והפרשת שומן מבלוטות החלב. הקומפלקס גם מגן על השיער מפטריות, מפרק את תאי העור הקרניים, מאזן את הפרשת הסבו, מונע ריח לא נעים בקרקפת וגירויים בעור היוצרים תחושת גרד ואי-נוחות.

כל המוצרים הסדרה אינם כוללים מלח סודיום כלוריד – שמפרים את תוצאות ההחלקה. כל המוצרים בסדרה כוללים קרטין טהור בשילוב עם סרמידים  שמחזקים את השיער, מחזירים לו את הגמישות והלחות שאבדו לו בתהליך ההחלקה.

 634X324

את התוצאות ניתן לראות כבר לאחר השבוע הראשון של שימוש במוצרי הסידרה: הקרקפת רגועה ואינה מגרדת, נקיה מקשקשים וללא שומניות. השיער שעבר החלקה מבושם בריח נעים, נראה מבריק יותר, חזק, רך ונעים למגע.

 

 צילומים: יח"צ


לטיפים,ייעוץ אישי והדגמות שיער בקרו בעמוד הפייסבוק של נטורל פורמולה

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה