בראד פיט שבור לב ביום האב

השחקן ההוליוודי קיווה לבלות עם ששת ילדיו ביום האב אבל לגרושתו, אנג'לינה ג'ולי, היו תוכניות אחרות שלא כללו אותו. אבל לא הכל שחור, ג'ניפר אניסטון מנחמת אותו

19/06/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

בראד פיט קובע תוכניות ואנג'לינה ג'ולי צוחקת עליהן, אם להסתמך על הדיווח האחרון של "הוליווד לייף". השחקן, שתכנן לבלות זמן איכות עם ילדיו ביום האב, שהתקיים אתמול, לא ראה אותם לאחר שגרושתו החליטה לטוס איתם מחוץ לאל.איי.

"הוא לא מתלונן בפני אף אחד אבל הוא קיווה להיות איתם ביום הספציפי הזה", סיפר מקור. "הוא אפילו סידר את הבית במיוחד עבורם. הוא ראה את הנכס החדש, שרכשה ג'ולי, עם מתקני מים מגניבים ורצה לשדרג את הבית שלו. למרות שהיחסים שלהם השתפרו לאחרונה, התקשורת ביניהם עדיין לא פשוטה".

אנג'י ובראד

התוכניות של פיט ליום האב לא היו גרנדיוזיות במיוחד. הוא תיכנן  לשחק איתם כדורי צבע ולהרעיף עליהם צעצועים חדשים שרכש במיוחד עבורם. תקוותו התנפצה לאחר שראה תמונה של ג'ולי והילדים בשדה התעופה, עושים את דרכם לאתיופיה, כדי לחגוג את יום האימוץ של זוהרה. על פניו נראה כי ג'ולי בחרה בכוונה לטוס במועד זה כדי למנוע מהם לבלות עם אביהם מאחר ותאריך האימוץ הרשמי של זוהרה הוא בכלל ב-6 ליולי.

בראד פיט וילדיו

בימים אלה ג'ולי ופיט שומרים על פרופיל נמוך ומתמקדים בעיקר בגידול הילדים. הם לא רוצים לפגוע בפרטיות הילדים (שכבר נפגעה במאבק המשפטי) ושניהם לא מעוניינים לנדב מידע רכילותי לתקשורת (לא שזה עוזר להם). אף צד גם לא חשף עד כה רומן רומן חדש ומסעיר. אמנם היו שמועות שג'ולי התחברה למיליארדר בריטי אבל לא פורסמו ראיות לכך והיא משקיעה את זמנה בטיפוח ביתה החדש, ששווה עשרות מיליוני דולרים. עד כה האייטם הכי חם סביבה עסק בכך שהשכנים שלה כועסים על רעש הילדים ומשאיות ההובלה באזור.

בראד וג'ן

גם פיט, הרווק הלוהט ביותר בהוליווד, לא עושה סימנים שממש המשיך הלאה ואם לדייק, הוא עשה צעד לאחור. ה"סלבריטי אינסיידר" דיווח כי מאז הגירושים פיט חזר להיות בקשר ידידותי עם האקסית ג'ניפר אניסטון ושהיא "תומכת בו" בתקופתו הקשה. אם להאמין לפרסומים, בעלה, ג'סטין ת'רו ממש בסדר עם הקאמבק של פיט לחייה והוא לא חושש מאיחוד רומנטי.

"ג'ניפר כבר לא מחרימה את בראד", סיפר מקור.  "הוא חזר למעגל החברתי שלה באל.איי. הוא אפילו בילה באירוע צדקה, שארגנה חברתה קורטני קוקס וזה לא פחות מצעד ענק ביחסים".

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה