בראד פיט מודה שהוא אשם בגירושים מאנג'לינה

מה גרם לבראד פיט לקום לעזוב את האישה הכי יפה בעולם? סיבה אחת אנושית ולא, ממש לא מדובר באישה אחרת

04/05/2017
מירב קאופמן קבלו עדכונים ממירב
  • בדואר
  • RSS

הם היו הזוג היפה ביותר בהוליווד, הם הביאו לעולם ילדה וזוג תאומים יפהפיים וגידלו יחד ילדים מאומצים מכל העולם. הם היו האיט-קאפל של הוליווד ויום אחד זה פשוט נגמר ולהוליווד נשבר הלב. אבל למה לכל הרוחות זה קרה? מה גרם לפירוק של מותג העל בראנג'לינה?

בראיון לגיליון הקיץ  של מגזין GQ Style מספר פיט בן ה-53 (שנראה יאמי מאי פעם, לעזאזל!) לראשונה על הפרידה ומגלה שלא מדובר באישה אחרת, או בריב אוהבים מקושט בצלחות שבורות אלא הוא עצמו.

"אני די מפגר כשזה מגיע להתמודדות עם מערך הרגשות שלי", מודה פיט ומוסיף ,"אני הרבה יותר טוב בלהדחיק ולכסות".

brad-pitt-gq-3-2000

מתברר שבילדותו גדל פיט עם אבא-יודע-כל ובבית עם  מנטליות של כוננות מלחמה, שבו אבא הוא סופר-איש שמעולם לא חשף רגשות ומאבקים פנימיים. אבל עכשיו, כשבראד בעצמו אב ל-6 ילדים, הוא לומד להיפתח ומספר בגילוי לב כי "עם הגירושין זה היכה בי – אני חייב להיות יותר עבורם, אני חייב להראות להם ולא הייתי מעולה בזה", ואף חושף כי הייתה בעיה נוספת – שתייה מוגזמת של אלכוהול, שהצליח להתגבר עליה בחצי שנה האחרונה. "זו תקופה מרה-מתוקה אבל אני סופסוף מצליח להרגיש את עצמי. לא רוצה לחיות ככה יותר".

GettyImages-495998870

ומה עם אנג'לינה? ובכן, כאישה הגדולה שהיא, גם היא מקלפת את הקוצים ומפשילה שרוולים כדי לעבוד על שיקום היחסים עם פיט ולפעול כחזית מאוחדת למען ששת ילדיהם. גם היא קצת מתחרטת על הדרך הקיצונית שבחרה ופניה לשלום על אף העננה שמרחפת מעל ראשם. כמה תותחית היא? בקיץ הקרוב היא תעתיק את מגוריה במאליבו לשכונת לוס-פליז בלוס אנג'לס, כמה רחובות מביתו של פיט כדי שילדיהם יהיו קרובים לאבא שלהם.

האם הוליווד עוצרת נשימתה ומתפללת לאיחוד המותג? לא ממש, אבל בראנג'לינה מסתמנים כמודל די מוצלח לגירושין מכוערים שהפכו ליונה של שלום.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה