בראד פיט לא נכנע לדרישת אנג'לינה ג'ולי

עד עכשיו היה נראה כי הכוכב שקע להלם בעקבות יוזמת הגירושים של ג'ולי אבל כעת הוא התעורר ומוכן לקרב שעלול להפוך לאחד המכוערים שהוליווד ידעה

07/11/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

עד עכשיו היה נדמה שבראד פיט שקע לשיתוק, מכך שאנג'לינה ג'ולי התגרשה ממנו אבל הבן אדם התחיל להתעורר ובימים אלה הוא הגיש מסמכים לבית המשפט בקליפורניה ודרש משמורת משותפת על הילדים שלו ושל גרושתו. האתר TMZ  דיווח על המהלך של פיט ואחרי שהכוכב נחקר על ידי האף.בי.איי, בעקבות העימות עם בנו מדוקס במהלך טיסה, נראה כי הוא כעת מוכן למלחמה מתישה ומתוקשרת במיוחד.

לא צפוייה לפיט מאבק קל, תהיו בטוחות. במסמכי הגירושים שג'ולי הגישה בחודש שעבר, היא דרשה משמורת בלעדית על מדוקס (15), פקס (12), זהרה (11), שיילו (10), ויויאן ונוקס (8). במסמכים פיט היה אמור לכאורה "לבקר את הילדים תחת השגחה של איש מקצוע". הדרישה הזו מג'ולי הגיעה לאחר שבראד נחשד בהתעללות בילדיו. בטענות כלפי פיט, נרמז שזו אחת הסיבות שהובילו לפרידה. מעולם לא שמענו או ראינו צד אפל בשחקן והטענות כלפיו זיעזעו את מעריציהם בכל העולם.

אנג'לינה ג'ולי

לאחר שחוקרי אף. בי.איי הגיעו לביתה של אנג'לינה וחקרו אותה ואת הילדים, לא נראה כי הם יצאו עם הוכחות כלשהן לכך שפיט הוא אדם אלים או מסומם. סביר להניח שלא ייפתח תיק נגד בראד וכי החקירה רק רצתה לראות מה קורה שם ולוודא שאין איזה סוד אפל בבית ג'ולי-פיט. בינתיים השחקן סובל מפגיעה קשה במוניטין שלו, למרות שלא מעט אנשים מצדדים בו במאבק זה.

מקור סיפר ל"ניו יורק פוסט": "היה הרבה מידע, שהסב נזק רב בכל הנוע לפיט, שהודלף מהמחנה של ג'ולי. בחודש האחרון העניינים נרגעו קצת והוא החליט כעת להיאבק על משמורת משותפת. צפויות עוד התקפות מהצד של ג'ולי". אין ספק, לא קל להתגרש בעין הציבורית כשאתם שני מגה סטארים. היגיוני להניח ששני הצדדים ירצו לסגור את התיק מהר ככל הניתן ולהגיע לפשרה. גירושים מטונפים לא עושים טוב לאף צד. האינטרס של שניהם הוא לעבור הלאה עם כמה שפחות נזק נפשי, בעיקר כדי להגן על הילדים.

מה שנקרא, המשך יבוא ונתראה בבית המשפט.

צילום: גטי

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה