בראד פיט: "אנג'לינה פוגעת בילדים שלנו''

הכוכב מרגיש שהילדים סובלים מכל התנהלותה של גרושתו, אנג'לינה ג'ולי ומבקש שהתיק המשפטי יעבור לדלתיים סגורות. כמו כן, פיט מרגיש שצוות המטפלים אינם לטובתו בשום צורה. כן, ככה זה נראה להיפרד בהוליווד עם 6 ילדים

08/12/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

איזה סיוט זה להתגרש בהוליווד, כאשר כל תזוזת הזוג לשעבר מתועדת מכל זווית אפשרית אבל ככה זה כאשר אתם הפאוור קאפל החזק והיפה בבירת הסרטים. כן, אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט עדיין מתגששים סביב כל המחלוקות הלא פתורות ביניהם ולמרות שיש שקט תעשייתי יחסי, עדיין הרוחות גועשים מאחורי הקלעים והאתרים לא מפסיקים לדווח עליהם ומתקשים להיפרד מצמד האקסים, שנותרו יפים כבובות שעווה ביום חורפי.

כעת פורסם שפיט, אשר בחר לצאת למאבק על משמורת ילדיו, רוצה שהתיק יעבור לדלתיים סגורות, על מנת להגן על ילדיהם. הכוכב מרגיש שהתנהלותה של ג'ולי עד כה פגעה בהם, מאחר ולא הייתה לה בעיה להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה. מקורות דיווחו לאתר TMZ שפיט הגיש בקשה לבית הדין המשפחתי, על מנת לקבל שימוע דחוף בעניין. הוא התכוון לבקש מהשופט לאפשר שכל המסמכים בענייניהם ישארו חסויים כדי שלא יודלפו החוצה. למרות שהנזק כבר נעשה.

המאבק על המשמורת, של ששת ילדיהם, צפוייה להיות ארוכה, מתישה וקשה. כעת פיט זכאי למפגש אחד בשבוע והוא לא מרוצה מזה, בלשון המעטה. מקורות מספרים בתקשורת שג'ולי חוששת שפיט ינסה לשנות את ההסדר הזמני שלהם, בכל הנוגע לביקורי הילדים ושהוא יפעל כדי לקבל ביקורים ללא פיקוח.

אנג'לינה ג'ולי

ג'ולי מסתמכת על המטפל המשפחתי, שטען, לדבריה, שזה מוקדם מדי לאפשר לפיט לבקר את הילדים ללא פיקוח. גרושתו כן רוצה שהוא יוכל לבקר את הילדים אי שם בעתיד, לבד, אבל כאשר המטפל ירגיש שהם בשלים לכך. לא ברור איך פיט מקבל יחס כאילו היה גבר אלים ומשוגע, שלא יכול לראות את ילדיו, בעיקר אחרי שה-FBI קבע שאין שום ראיות על התעללות בילדים.

"הצרכים של פיט לא קיבלו שום ביטוי וצוות המטפלים מתעלם ולא מתייחס לסוגיות שפיט העלה", נטען מהצד שלו. הבעיה היא שבהסכם הזמני, עליו חתם בזמנו, השחקן איפשר, יחד עם ג'ולי, לתת למטפלים להיות אלה שיכריעו לגבי מספר הביקורים ולנהל את לו"ז הביקורים. כעת פיט רוצה לעקוף את ההסכם הזמני ולדרוש לראות אותם יותר. הוא גם רוצה ביקור אחד, בין חצי שעה לשעה, עם כל אחד מילדיו בנפרד. ואם מדוקס ופקס לא ירצו לראות אותו אז הוא ישמח לאקסטרה זמן איכות עם הילדים האחרים.

מהצד של פיט נטען, שהמסמכים היחידים שהוגשו לבית המשפט עד כה היו של ג'ולי, שחשפה את כל היחסים העכורים בפני כל העולם ועוללה לילדים "כאב מיותר". נציגיו טענו שלא הייתה לה שום סיבה להפוך את התיק לציבורי, דבר שרק הכפיש את שמו של לפיט בתקשורת והזיק לילדים, שנקלעו באמצע הסאגה.

מבחינת נציגיו של פיט, מדובר בנזק מצטבר מאחר והתיק עדיין מתמשך ולא ברור מתי הסיפור יסתיים. באמת לא ברור  לי איך התיק שלהם לא נותר חסוי, מאחר וישנם פה ילדים קטנים ואין זה פה עניין לציבור, מעבר לסקרנות גרידא.

מבחינת הצד שלו, העובדה שג'ולי איפשרה דיון בדלתיים פתוחות, מעידה על כך שהיא "הורה לא כשיר" וכי פיט מעולם לא עשה שום מהלך משפטי כדי לפגוע בה. מהצד של ג'ולי דחו את הצעת הביקורים שלו. עורכת הדין שלה, לורה מאסר, ירתה תגובה נחושה ובה ההבהירה שהצוות של פיט מתעלם מהמלצות צוות המטפלים. "היא מבקשת לתת ללמטפלים הזדמנות לספר להם איך הם מרגישים".

בקיצור, זה הולך להיות מסובך ועצוב. כן, לפעמים אין סוף הוליוודי יפה.

צילום קאבר: Photo by Jason Merritt/Getty Images

 

 

 

 

 

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה