בקיץ הזה תלבשי שמלה

סיכמנו לך את הטרנדים הלוהטים בשמלות לקיץ עבורך ועבור הילדה שלך

02/05/2016
נופית לוי-איתן קבלו עדכונים מנופית
  • RSS

נכון, חופשת פסח נגמרה וזה באסה. מצד שני, החנויות מלאות בשמלות קיץ מהממות שיקלו עלייך ועל הילדה שלך את החזרה לעבודה ולבית-הספר. סיכמנו לך את הטרנדים הלוהטים בשמלות לקיץ עבורך ועבור המיני-מי שאתך:

1. שמלת כתפיות על טי-שרט - נקסט

שמלת נשים על טי שירט. נקסט

הגיע תורן של הניינטיז להפוך לווינטאג', ושמלות הכתפיות עם הטי-שרט מתחת מבצעות את הקאמבק הכי משובח מאז שגאנז אנד רוזס החליטו להתאחד. ב-Next, ענקית הביגוד הבריטית, קוראים את השוק ומציעים לנשים שמלת כתפיות עם פרינט כיפי שמתחתיה מבצבצת טי-שרט חלקה (142 שקל) ולא מתחכמת, בדיוק כמו שמצווה הז'אנר. לילדות מציעים בנקסט שמלת ג'ינס מתנפנפת קלות (36-60 שקל, תלוי במידה) בשילוב טי-שרט מפוספסת בכחול לבן (12-41 שקל), קלאסית וטרנדית כאחת. הכי מריח מרוח נעורים.

שמלת ילדות על טי שירט. נקסט

מידות:

נשים - 34-52

ילדות -3-16

אתר Next, משלוחים לישראל חינם.

2. שמלות קיץ  - דלתא

שמלת נשים עם פסים. דלתא

בדלתא מבינים שאין לך שום צורך להלביש את הילדה שלך בדיוק כמוך כדי שתתאימו אחת לשנייה, את הרי לא קים קרדשיאן. מספיק, למשל, למקם את השמלות על אותה פלטת צבעים קלאסית של כחול-לבן (149.90 שקל) בשבילך וכחול-לבן עם טיפטיפה ורוד (עכשיו 74.92 במקום 99.90 שקל) בשביל הילדה. השמלות של דלתא מצטיינות באריגי כותנה נעימים שמתאימים לקיץ הישראלי והדפסים מוצלחים שיכולים ללוות אותך לכל מקום: שמלת המקסי המפוספסת כחול לבן יכולה להמשיך אתך ליציאה כיפית עם חברות, או לים עם הילדה, שהשמלה האסימטרית החיננית שלה מתאימה גם לגן ואפילו לאירוע משפחתי קליל.

שמלת קיץ מודפסת לילדות. דלתא

מידות:

נשים - S-XL

ילדות –3-12

להשיג בחנויות דלתא ובאתר, משלוחים חינם מעל 200 שקל

3. שמלות לבנות עם קשירה–J. Crew

 שמלת מעטפת לבנה נקשרת לנשים. J. crew

כתמיד, ב-J. Crew מציעים פרשנות מדויקת ולא מתאמצת לטרנדים הכי רותחים של הקיץ. קודם כל, השמלה הלבנה הקטנה (LWD בשבילך),שהיא המחליפה הקולית של השמלה השחורה הנצחית והפריט הכי נכון לקיץ. כדי שלא תצטרכי להתאמץ, ב-J. Crew טורחים לשלב כאן עוד טרנד חינני אחד: קשירות. השמלה בשבילך (699.40 שקל) היא בגזרת מעטפת (שגם היא קאמבק נאה מהניינטיז) כיפית שמחמיאה לכל גזרה ובלבן צחור במיוחד. לצידה מציעים ב-J. Crew שמלה יפהפיה לילדות (395.30 שקל) שלא רק שהיא לבנה ונקשרת גם כן אלא מציעה בונוס חשוב ומסתחררת בסיבוב כאילו אין מחר.

שמלת מעטפת לבנה נקשרת לילדות. J. crew

מידות:

נשים – 000-16 (יש דבר כזה)

ילדות – 2-16

להשיג באתר J. Crew, יש משלוחים לישראל

4. קלאסיקה בשחור ולבן - זארה

שמלת נשים מנוקדת בשחור לבן. זארה

בזארה בוחרים בשילוב הנצחי של שחור-לבן עם טייק מעודכן: נקודות ופסים. השמלה של זארה עבורך (199 ₪) מצטיינת בגזרת קולר אוורירית ורחוקה מעט מהגוף ובעניבה סופר-טרנדית שבאה לרמוז לכולם שאת אולי קלאסית אבל את הכי יודעת מה לובשים עכשיו. בזארה לא חושבים שהילדות צריכות להיות פחות טרנדיות ולכן מציעים להן שמלת פסים כיפית ונוחה בשחור-לבן גם כן (89.90 שקל). שורה תחתונה: מספיק מגניב כדי לחוש מעודכנות, וקלאסי דיו כדי להמשיך אתכן לקיץ הבא.

שמלת ילדות פסים בשחור לבן. זארה

מידות:

נשים - 34-42

ילדות – 3-14

להשיג בסניפי זארה

5. שמלות מתנפנפות - קסטרו

שמלת קוראל מתנפנפת לנשים. קסטרו

בקסטרו מבינים שאת השילוש הקדוש של צבעי הקיץ הזה, כחול-לבן-אדום, רואים בכל מקום ומציעים פשרה מרעננת: שמלה עם אמרה מתנפנפת באדום קוראל בשבילך (129.90 שקל) ושמלת קומות בכחול עם פרינט ציפורים לבן בשבילה (59.90 שקל). השמלה של קסטרו בשבילך היא בגוון הכי מעודכן של אדום-כתום, ומציעה פרשנות מגניבה לטרנד הווולונים שירדוף אותנו הקיץ: במקום להתנפנף מהכתפיים ולהעניק לך לוק של זורקת דיסקוס בולגרייה, הוולון נודד לתחתית השמלה, שם הוא נראה שיקי ופלרטטני. שמלת הילדות של קסטרו היא קודם כל שמלת קומות מסתובבת, קונספט שהוא תמיד חביב הקהל. הצבע הכחול-לבן ייראה מצוין ליד שמלת הקוראל שלך, וגם בלעדייך כשהילדה בגן. לא מתאמץ, מעודכן ונוח.

שמלת ציפורים מתנפנפת לילדות בכחול לבן. קסטרו

מידות:

נשים –34-44

ילדות –2-12

להשיג בסניפי קסטרו ובאתר
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך