ברבי בלי פילטר

ברבי עומדת בקצב ופותחת את חשבון האינסטגרם הכי מדויק ואינטיליגנטי שיצא לכם לראות. היפסטר ברבי, את נהדרת

29/09/2015
עדי זליכוב רלוי קבלו עדכונים מעדי
  • RSS

אוי ברבי ברבי. את סיסמוגרף תרבותי מעולה וצר מותניים.

מי שהייתה בשנות השישים עקרת בית פרברית ומטופחת, צירפה לחבורה בסוף שנות השבעים חברה אפרו-אמריקנית ובשנות השמונים עשתה קריירה (היוש ברבי רופאה, אסטרונאוטית, צלמת ועו״ד ועוד), מתבקשת כעת לעמוד בקצב, לעלות תמונה לאינסטוש, לפלטר (בלי שישימו לב, כמובן), לתייג עצמה, להוסיף מסר מהודק וליהנות מהלייקים.

תכירו את socalitybarbie המכונה גם היפסטר ברבי.

עם למעלה ממיליון (!) עוקבים, תמונות של קפה אורגני המתוזמר היטב עם מגזין קינפלוק מעודכן, נופים מעוררי קנאה ושלל תובנות בגרוש ששמות ללעג את מוסד האיט גירלס, מדובר בחשבון האינסטגרם הכי מדויק ואינטליגנטי שיצא לכם לראות.

barbie2

הצלמת שמאחורי האינסטגרם המוקפד, מצליחה לשמור בינתיים על אנונימיות מסקרנת.

באמצעות שילוב בין סטייל משוכפל (מי אמר צילום רגליים על רקע נוף ולא קיבל), חוסר מודעות עצמית (בכל זאת, ברבי) והאשטאגס שחוקים (מי אמר neverstopexploring# ולא קיבל), היא מייצרת סאטירה משובחת למביני עניין, משתשעת בחן על חשבון עדר של משובטות (שספק אם יבינו עד הסוף את הבדיחה) ומצעידה את ברבי אל עבר העתיד.

גם הפעם שומרת ברבי על התאמה לצייט גייסט ומגיעה עם אמירה ביקורתית חדה.

שעה שכל אחד שקוצץ לעצמו סלט במטבח המשרדי is feeling blessed, המשמעות של להיות אותנטי מתרדדת לכדי קלישאות נבובות ונטולות מעוף, דימיון או ייחוד והפער שבין האמת למציאות, שהיא האמ-אמא של ה #nofilter, גדול מאי פעם.

barbie6

 

barbie7

barbie4

barbie3 barbie5
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה