בלי לשלוף את הארנק

מחכים ליום בו תוכלו לשלם בטלפון הסלולארי? העתיד כבר כאן, באדיבות המדבקה של חברת "לאומי קארד", שמאפשרת שיטת תשלום יחודית. מוזמנים להדגמה בכנס הבלוגרים של סלונה

24/07/2012
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS
» קניות בלי ארנק עולות פחות? צילום: Thinkstock

זה אמור להיות הדבר החם הבא: אפשרות לרכוש ולשלם בלי לשלוף את הארנק, בלי להיסחב לכל מקום עם התיק, אלא באמצעות הטלפון הנייד שלכם. זה שממילא הולך אתכם לכל מקום.

ככל שקרב מועד השקתו של האייפון 5 הולכות ומתרבות השמועות מה יהיה החידוש בסמרטפון החדש של חברת "אפל", הידועה בערך החדשנות שלה. אחת ההשערות שמועלות חדשות לבקרים באתרי טכנולוגיה מכל העולם היא, שהחידוש הבא יהיה שילוב של שבב שיאפשר למכשיר לתקשר עם מכשירים הנמצאים בסמיכות גיאורפית אליו. שבב זה נחשב לנקודת הכניסה לעולם היוקרתי של תשלומים סלולאריים. הנחת העבודה היא, שבגלל שהטלפון הנייד שלנו נמצא איתנו 24/7 ובנוסף קיים בו חיבור לרשת האינטרנט המהיר, חברות רבות ישאפו לשלב תשלומים  סלולאריים. אנליסטים רבים מעריכים שהמגמה של תשלומים סלולאריים תלך ותתרחב בשנים הקרובות ותכלול בהמשך שירותים נוספים אותם אנו צורכים בחיי היום יום, ובכך תיצור עבורנו חווית שימוש חדשנית וידידותית יותר.

לאומי קארד משיקה את המדבקה

דמיינו שהגעתם הביתה אחרי יום עבודה ארוך. מה שהכי מתחשק לכם זה לחלוץ נעליים, לשחרר את החגורת המכנסיים ולהתרווח מול המזגן עם כוס קפה קר ביד. אבל כידוע, דמיון לחוד ומציאות לחוד, ואין ברירה: במקום להתרווח - הגיעה השעה לרדת לטיול בשכונה עם הכלב, לקחת את הילדים מהמעון, לקפוץ דואר לאסוף מכתב רשום או כל מטלה אחרת שחייבים לעשות לפני שהיום נגמר.

אבל מה לגבי הקפה הקר? האם לוותר עליו או להיסחב החוצה עם הארנק או התיק, במקום לצאת קלילים כשרק המפתחות והסלולארי ביד?

יש פתרון והוא פשוט הרבה יותר ממה שאתם חושבים, וחברת "אפל" לא לבד במערכה.  לפני שלושה חודשים השיקה חברת "לאומי קארד" לראשונה בארץ את ה- PayPass. ואם עדיין לא נתקלתם בו בביקור בבית הקפה שבקניון הקרוב לביתכם, זה הרגע לגשת ולהתעדכן. מדובר בכרטיס אשראי (של המותג Mastercard) המוצמד כמדבקה לגב המכשיר הנייד, ושאפשר אפילו להדביק מעל מגן הפלסטיק של המכשיר הסלולרי. כך שמהיום אפשר לקפוץ בדרך לקפה השכונתי, להזמין כוס קפה קר "טו-גו", להחליק את המכשיר הנייד שלכם על גבי קורא מיוחד שליד הקופה – וזהו. שילמתם על הקפה. בלי לחפש שקלים בארנק, בלי להוציא ולגהץ כרטיס אשראי, בלי לחתום ובלי להמתין לעודף מהקופאי.

איך זה עובד? מדבקת ה- PayPass היא כרטיס אשראי אישי לכל דבר ועניין, המאפשרת לכם לבצע תשלומים בבתי עסק בארץ ובעולם על-ידי קירוב הנייד לקורא ייעודי בקופת בית העסק. מדבקת ה- PayPass מבוססת על טכנולוגיית Contactless  - כלומר על קריאת נתונים שנמצאים על הפס המגנטי שיש על הכרטיס, ללא מגע, ללא "גיהוץ" כמקובל בכרטיסי אשראי. פשוט מקרבים את הכרטיס לקורא, והמידע עובר. זו חווית קנייה חדשנית, מהנה ובעיקר – מאובטחת בדיוק כמו כרטיס אשראי רגיל (אגב, הטכנולוגיה דומה לזו שעובדים עליה כעת ב"אפל").

כיום ניתן להשתמש במדבקה בכל סניפי רשת "ארקפה" ברחבי הארץ, כאשר בהמשך יצטרפו בתי עסק נוספים בישראל בנוסף למאות אלפי בתי עסק ברחבי העולם שכבר תומכים במדבקה.

עד אז, כולכם מוזמנים ליהנות מהטבת השקה של 5 כוסות קפה חם בחינם ברשת "ארקפה" למזמינים את מדבקת ה- PayPass ללקוחות קיימים של לאומי קארד בלבד.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

לצפייה בסרטון ההדרכה של לאומי קארד, סרקו את הקוד

לקוחות "לאומי קארד" מוזמנים לראות הדגמה כיצד עובדת מדבקת PayPass בכנס הבלוגרים של "סלונה"
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה