בלוגרית חושפת איך ניתן להיראות חטובה יותר

הכירו את הבלוגרית שחושפת איך ניתן להצטלם באופן מחמיא יותר ועל הדרך מזכירה לנו לא להאמין לתמונות שאנחנו רואים באינסטגרם. "זה לא החיים האמיתיים", היא אומרת

12/03/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

בחורה  אחת בשם מדלן גיורגטה, מעלה לא מעט תמונות לרשת, בהן היא חושפת גוף חטוב. כשהיא לא מצטלמת בעצמה, היא בוהה בתמונות של בלוגריות אחרות וקלטה שהן גורמות לה להרגיש חוסר בטחון עם עצמה. מתוך כוונה להראות לעוקביה שלא כל מה שאנחנו רואים זה האמת, היא חשפה כל מיני טריקים שיגרמו לכל אחת להיראות חטובה יותר ברשת.

הבלוגרית האוסטרלית העלתה תמונות, בהן רואים אותה עומדת ליד עצמה עם שינוי קל בתנוחה, שהשפיע באופן ניכר על איך שהיא נראתה. "אני לא נראית כמו עצמי במציאות", הבהירה כוכבת הרשת. "במציאות אני לא עומדת בפוזות הלל. החיים זה לא מה שאתם רואים באינסטגרם. בחיים אני דורשת חיבוקים מבן הזוג ורודפת אחרי החתול שלי בבית".

אולי יעניין אותך: 

 מדריכת כושר מציגה את התעתוע סביב משקל

12 בחורות שמוכיחות שהכל עניין של זוויות צילום

בחורה מציגה את האמת על גוף ביקיני

בלוגרית חושפת תעתוע

גולשים רבים הגיבו בשאלה האם התמונות של מדלן בת ה-28 עברו פוטושופ והיא הגיבה ש"לא. קוראים לזה הגוף האנושי והוא זז קדימה ולאחור כי איני פסל". בינתיים הסרטון, אותו תוכלו לראות בחשבון האינסטגרם שלה, גרף יותר מ-300 אלף צפיות מאז שהוא עלה לאוויר ב-2 במרץ. "התחלתי לפתח דימוי גוף שלילי, בהתבסס על התמונות של נשים אחרות בפיד שלי. אחר כך הבנתי שבטח נשים אחרות אולי מרגישות רע עם עצמן, כמוני וזה הדבר האחרון שרציתי", סיפרה מדלן למגזין "Us". "אנחנו נעזרות בפילטרים ובתאורה מחמיאה וזה לא החיים האמיתיים".

בלוגרית חושפת תעתוע גוף
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה