בית ספר לאורגזמה

נונה ד. מתחילה להפנים שבשביל סקס טוב, היא צריכה להסביר ולהדגים לפרטנר שלה בדיוק את מה שהיא רוצה. כי קריאת מחשבות היא נורא רומנטית, אבל לא ממש מציאותית

11/03/2013
נונה ד. קבלו עדכונים מנונה
  • RSS
» עוד שבע דקות, בבקשה (צילום: thinkstock)

כמו כולם, גם אני חסידת יחסים שמלווים בתקשורת מילולית. אלוהים עדי שאין איש בעולם הזה העלול להגיש נגדי כתב אישום בגין שתיקת יתר, שהרי הפה שלי הוא איבר שלוח וחסר רסן שרבות הפעמים בהן היה מוטב שיסתום. בנוסף לשיחות עומק רגשיות, טענות, ביקורת ושאר דברי הבל ולהג איני פוסחת על אף נושא ולבטח הנושא החשוב מכולם: סקס!

רק שבדרכי המסרסת אני עושה את כל הטעויות האפשריות: במקום ללמד, לכוון ולהדריך את ידיו ולשונו של האיש שלידי בשעת מעשה תוך כדי גניחות חשק מעושות שלמדתי מאלפי סרטים רומנטיים ופורנוגרפיים על מנת להעצים לתלמיד את תחושת הגבריות שלו, אני דווקא שותקת בזעם במיטה, מתוסכלת מכל רגע – מגנה את עצמי על העליבות של עוד זיון שלא הפסקתי באמצע רק מה"לא נעים".

עשרות שנים של יחסים כאילו לא לימדו אותי כלום, אחרת איך אפשר לתאר למה אני מחמיצה תזמון כל כך מוצלח כמו זיון סוער כדי ללמד את האיש שלצדי כיצד יעשה לי שמחות בפות, ובוחרת דווקא ברגעים הכי לא מתאימים וחסרי הֵקְשר לפרוש בפניו מגילת טענות וטרוניות על המצב הלא מספק, כשעל הדרך איני פוסחת על מילים קשות מהסוג שמועך כל אגו גברי.

מדריך הטרמפיסט המקוצר

לכן זכרים חמים ולהוטים שלי, החלטתי לנצל במה זאת ולפרוש בפניכם את המדריך הכמעט שלם לגלקסיה המינית שלי. מומלץ לגזור ולשמור:

בראש ובראשונה זכרו שהמורכבות הנפשית שלי מעכבת גירוי, כך שבזמן שאתם כבר במצב רתיחה מכמה ליטופים בודדים, אני עוד מוטרדת מזה שהטינאייג'ר שלי מחשב לעזוב את הבית ו/או שאין לי נושא עדיין לטור השבועי ו/או שאולי לא כיביתי את הגז או הבוילר ו/או שכדאי שאחדש את הביטוח נגד אסונות כי ייתכן שבזמן שאני משתרללת, ביתי הקט בכלל נאכל בלהבות – החיפזון שלכם להגיע לרגע הפמפום ללא השקעה ראויה בצרכיי מוביל למצב שביני לבין אורגזמתי המיוחלת עומד מרחק בין-גלקטי.

גם אם קראתם חלק מהשטויות שאני כותבת טרם באתם לאהבהב את פנימיותי השברירית וחיצוניותי ההררית, כדאי שלא מיד להתחיל להפליק לי או להפגין קשיחות אכזרית יתר על המידה – את מסכתות העינויים שלי אני הכי אוהבת כשהן מתובלות במסעות עינוגים. כך שאם חפצה נפשך לצבוט לי את כפתורי השדיים הנוקשים מגירוי, כדאי שתכין את הזוג המלכותי בליטופים, ליקוקים ונשיקות חמות ורכות לפני שאתה בודק כמה סיבובים נדרשים כדי לתלוש פטמה מהמקום.

באם החלטת לצלול בין רגליי לזמן התייחדות עם כל מה שטומנות בחובן השפתיים התחתונות כדאי שוב לשלב רכות עם אינטנסיביות, רפרוף עם מגע לופת, לא מומלץ להתקיף בנגיחות עם הסנטר את פתח הנקב בניסיון הפאטתי משהו לזיין אותי שם עם הלשון, נסה לדמיין שלשונך היא זאת שמפסלת את עלי הכותרת של פיתולי פותי. ואם בכותרת עסקינן, נא להתייחס לדגדגן בכבוד הראוי לו - תמיד עדיף טיפול סחור-סחור של לשון שמחוללת מחול חיזור על פני מתקפת כרסום ויניקה.

כדי לקבל אישור כניסה בדלת האחורית תצטרך לבוא עם ציוד מנטלי גבוה בהרבה יותר מאשר זין אחד שתלוי בין רגליך וחומר סיכה אחוז בין ידיך – מדובר בדלת קסמים שמצד אחד נפתחת מעצמה אם רק תדע את הסיסמא, אך מצד שני יכולה להיחסם באלפי מנעולים ואבטחה נפשית כמו כספת הבנק הגדול בעולם.

צא ולמד

גברבר חרמן יקר שלי, צא ורכוש ידע ברזי אהבת נשים מורכבות, הרשה לי להזכיר לך שגם כשמשהו "מזקיר לך" זאת לא סיבה לשכוח שגופי מורכב מעוד חלקים ארוגניים חוץ מכוס-תחת-שדיים והסיכוי לפענח את כל מאווייו קלוש ללא חקירה מעמיקה של כל צפונותיו – אני מקרה בו המוטו "קח מקל, קח תרגיל, צא לבעול את השרליל" לא יעבוד בעליל.

למרות כל האמור לעיל, אני שומרת לעצמי זכות לשנות הרגלים וצרכים, ולא פוסלת את הסיכוי הקלוש לכך שפתאום תישא חן בעיניי התנוחה המיסיונרית - גם אם זה יקרה כשאהיה כבר פנסיונרית.

>> לכל הטורים של נונה ד.תגיות: ,

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך