ביונסה וג'יי זי הורים לתאומים!

על פי הדיווחים בעולם קווין בי הביאה הבוקר לעולם את צמד התינוקות ובכך הפכו הזמרת ובעלה הראפר הורים גאים לשלושה

18/06/2017
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • בדואר
  • RSS

רק לפני כמה חודשים ביונסה הפתיעה את העולם, כשהעלתה תמונה שלה בהריון עם תאומים ושברה את שיאי הלייקים באינסטגרם (11 מיליון!) והנה, המגזין "פיפל" מדווח שההבוקר שהמשפחה התרחבה. "ביונסה וג'יי זי נרגשים ומספרים כעת על הלידה לבני משפחה וחברים קרובים בלבד", גילה מקור לשניים למגזין. יחד עם זאת, הזמרת בת ה-35 טרם פרסמה אישור וגם לא ידוע מה מין התינוקות. נצטרך לחכות ולראות מתי הזוג יחליט לחשוף את המידע ברשת.

ביונסה וג'יי זי נחשבים לפאוור קאפל חזק במיוחד בעולם הבידור. ההון המשותף שלהם עצום (מאות מיליוני דולרים) והשניים הופיעו בכל רשימה נחשבת עד הלום. ביונסה וג'יי זי החלו לצאת ב-2002 ושיתפו פעולה מבחינה מקצועית, כשהניבו ביחד כמה שירים. ב-2006 הם נישאו בטקס מצומצם, הרחק מעין התקשורת. קווין בי חשפה ב-2010 שעברה הפלה טבעית ושנה לאחר מכן היא נשאה ברחמה את בתה הבכורה, בלו אייבי בת ה-5. ביונסה ובתה הקטנה כיכבו בלא מעט תמונות ברשת, כשהן לבושות באאוטפיטים תואמים תואם, מה שהפך לטרנד אופנתי לוהט בקרב הורים וילדים.

נותר לראות אם בעתיד היא תלביש את התינוקות בדיוק כמוה. עד שתהיה תמונה של הבייביז, קבלו את התמונות המסוגננות הבאות שהתפרסמו בחשבון האינסטגרם של ביונסה:

ביונסה

ביונסה וג'יי זי

ביונסה ובעלה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה