ביבי בגן ילדים

בסרטון בחירות חדש של הליכוד בנימין נתניהו טוען שאי אפשר להמשיך עם גן הילדים הזה. אולי מי שלא מצליח לנהל גן או ממשלה פשוט צריך לפרוש?

18/01/2015
ליאת עיני קבלו עדכונים מליאת
  • RSS

על-פי הסקרים האחרונים נראה שהמחנה הציוני צובר תאוצה, מה שמכניס את הליכוד ללחץ גדול. זו כנראה הסיבה שסרטון בחירות חדש, המתנגח בכל מי שרק אפשר, עלה לרשת (או לטענת מטה ההסברה של המפלגה - הודלף). בסרטון נתניהו בתפקיד הגנן בגן מנסה להרגיע את הילדים. "איווט אתה מוכרח ללמוד לחלוק עם האחרים", הוא אומר. מהילדים יאיר ונפתלי הוא מבקש להפסיק לריב על הכיסא ומציפי הוא דורש להפסיק לרוץ ממקום למקום. לסיום הוא מודיע - אי אפשר להמשיך עם גן הילדים הזה.

אדוני ראש הממשלה, זו הפעם הראשונה שאני מסכימה איתך. באמת אי אפשר להמשיך ככה. אבל הסרטון הזה בעצם הוא גול עצמי שלך. כשהבת שלי הייתה בגן הייתה כתובת אחת שפנינו אליה לפתור את הבעיות - הגננת. כל מנכ"ל, מדריך, מנהל עסק וראש ממשלה יודע שהכול מתחיל מלמעלה, לטוב ולרע. אז אם לא הצלחת לנהל כמו שצריך את הממשלה שאתה בנית בגאווה גדולה לפני שנתיים בדיוק, הגיע הזמן להבין ולהודות בטעויות. בתור התחלה תדאג שלא יודלף קמפיין עם המסר שכולם אשמים מלבדך.

ואם לרגע נראה שהסרטון קליל ומצחיק, שלא יבלבל אתכם לרגע. שימו לב שמשום מה בגן בו כל הילדים מתנהגים לא בסדר אין אף ילד חרדי. יכול להיות שהליכוד כבר חושב על היום שאחרי ולא רוצה להרוס את הקשרים עם כולם? אמנם האח בנט נכנס לסרטון ואף השתלב מצוין, אך נראה שלא סתם לחרדים לא נשאר מקום בגן של ביבי.

כאמור, נראה שהליכוד בחר באסטרטגיה של תקיפה בכל החזיתות, אבל לרגע שכח שיש כמה חוקים פה במדינה, בתור התחלה חוק דרכי התעמולה שעל-פיו השימוש אסור בילדים מתחת לגיל 15 לתעמולת בחירות. נקודה למחשבה - התנהלות מסויימת שמתחילה בקמפיין בחירות מסתיימת באותה דרך בניהול מדינה.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה