בחורה יצרה רצפה מדהימה מ-13,000 מטבעות

טוניה טרנרז עבדה כמה חודשים על הרצפה, שיצרה מאוסף המטבעות הענק שלה, והתוצאה פשוט מהפנטת ושווה כל אגורה! אז אם חיפשתן מה לעשות עם כל שקיות הכסף הקטן שאגרתן, נראה לי שמצאנו את הרעיון המנצח

20/11/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

עד היום אגרתי כמה שקיות של מטבעות כסף אבל לא עשיתי כלום איתן והשארתי את השלל עמוק באחד הארונות אבל בחורה בשם טוניה טונרז, שאספה לאורך השנים כ-13,000 מטבעות חשבה על רעיון מבריק במיוחד. הבחורה מאורגון החליטה שהיא תיצור רצפה מעוצבת ומדהימה מכל המטבעות ותהיו בטוחים - היא שווה כל אגורה!

טונרז השתמשה, בין היתר,  בכל המטבעות שאגרה עם הזמן ובדבק (10 בקבוקים), מילוי מעץ ואפוקסי יקר. היא עבדה במשך כמה חודשים, על מלאכת המחשבת שלה ומדי פעם תהליך העבודה נתקע לדבריה בגלל שהכלב שלה חירבן על הרצפה ("קוראים לכלב Trouble"). למרות שהעיצוב נראה כאילו מעצב פנים חשב על הכל, טונרז פשוט זרמה עם הקונספט ואת התמונות היא העלתה לאתר הקהילתי Imgur. היא התלהבה מצורת היהלום והחליטה ליצור את רצפת החלומות בשיטתיות מעוררת השראה.

רצפת מטבעות

אני התאהבתי ברצפה הזו, שהפכה ויראלית, ומבחינתי היא לגמרי שווה הון. נראה לי שאלך בדרכה ואעשה משהו כזה כי התוצאה לגמרי שווה הון. מצד שני, למי יש כוח?

רצפת מטבעות תהליך

רצפת מטבעות כסף

רצפה מטבעות

מטבעות רצפה

רצפת מטבעות חומר

מטבעות חדר

 

צילום: דרך אתר Imgur
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה