בחורה הגשימה פנטזיות אופנה מלק ציפורניים

בזמן שאתן עושות מניקור ופדיקור, ישנה אמנית מבריקה שמגשימה את הפנטזיות האופנתיות שלה עם לקים מהפנטים. אי אפשר שלא להתפעל מהיופי הזה ואני לא מורחת אתכן!

30/08/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אין גבול ליצירתיות בעולם הזה ובחורה אחת, בשם צ'אן קליירן (Chan Clayrene), הצליחה להפנט אותי מרוב שהיא מבריקה. רק תראו כמה מדהימות הן יצירותיה הקסומות של האמנית מסינגפור. מה שמיוחד בהן הוא החומר המפתיע שהיא משתמשת בו: לק ציפורניים! כן,מה ששמעתן. בעוד שרוב בני תמותה משתמשים בחומרים שנועדו לציור ואיור, קליירן פשוט החליטה שעם כל הכבוד למניקור ופדיקור, יש לה עניינים חשובים יותר לעשות עם אוסף הלקים שלה.

אי אפשר שלא להתפעל מהיופי עוצר הנשימה, כפי שמשתקף בתצלומים שהיא מעלה לחשבון האינסטגרם שלה. מבחינתה, אין מה להיעזר במברשות הסטנדרטיות, כאשר הלק הקטן מגיע מוכן עם מברשת קטנה, עדינה ומדוייקת. האמנית מגשימה את הפנטזיות שלה בכל הנוגע לאופנת הוט קוטור וזה רק עניין של זמן עד שמעצב-על ירים את הכפפה - ואת הנצנץ - ויכין שמלות מהיצירות האלה העשויות מאינספור גוונים.

קליירן עשתה כל מיני ניסויים עם הלקים שלה, לפני שההיא הבינה את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם. מה שמרשים אותה בלק הוא האפקט הגלוסי-זוהר שלו. מבחינתה, הלק מאפשר לה לקבל את התוצאה הכי קרובה לפנטזיות שלה ואין סיכוי שמישהו ירצה להסיר אותן מהדף באצטון. אי אפשר למרוח את העובדה שהיא מקורית במוחד וזה עניין של זמן עד שיהיו לה יותר מ- 10 אלף איש. כל מה שהיא רוצה בשלב זה הוא לעורר השראה ולעוף למחוזות מהאגדות. לא יודעת מה איתכן, אני כבר רוצה להזמין איזו שמלת נשף.

הנה מבחר מיצירותיה:שמלת לק כחול

לק צהוב

לק צהוב בננה

לק סגלגל

לק לבן

לק אדום

לק חום

לק קשת

לק צבעוני

לק דובדבן

לק זהב

לק לילך

לק ירוק

לק ורדרד

 

צילום: מחשבון האינסטגרם של האמנית
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך