אשתו של דידי הררי: "מצבי השתפר. הכימו עבד"

"התפילות של כולם נענו", כתבה מירית הררי בפייסבוק. "השמחה האופטימיות עבדו, הכאן ועכשיו והאמונה שמה שצריך להיות יהיה! השחרור מהפחד, כל אלה יחד כנראה עושים את העבודה"

13/05/2019
גוף ונפש קבלו עדכונים מגוף ונפש
  • RSS

בפברואר חשפה אשתו של השדרן דידי הררי, מירית, את מאבקה במחלת הסרטן בפוסט אישי שסחף את הרשת עם תגובות תמיכה רבות. בפוסט היא כתבה ש"היי, שמי מירית הררי, בת 51, נשואה לדידי, אמא לשלוש בנות וסבתא לשני נכדים מהממים. בחודש ספטמבר אובחנתי עם סרטן בלבלב. לפני כחודש, הניתוח המורכב להסרת הגידול הופסק באמצע עם גילוי גרורה בכבד. אני מסרבת לדעת באיזה שלב אני, לא מעוניינת לשמוע אלו תופעות לוואי עוד צפויות להיות, מתעלמת מהסטטיסטיקה ולא, אני ממש לא חיה בהכחשה אלא בהחלט יודעת מה המשמעות של המחלה הזו. ואחרי כל זה, אני רוצה לומר לכל מי שקורא אותי – הסרטן זו המתנה הכי גדולה שקיבלתי בחיי".

דידי הררי ומירית והילדים צילום אלבום פרטי

כיום מבשרת מירית, בפוסט אישי בפייסבוק, שחל שיפור במצבה. היא העלתה לצד הבשורות המשמחות גם תמונה משפחתית מרגשת. הררי קיבלה אינספור תגובות שמחה נרגשות, מאנשים שעקבו אחר מצבה והתרגשו מהחדשות הטובות.

הפוסט של מירית הררי:

יום ראשון בבוקר, אני עוד במיטה והטלפון מצלצל, הפרופסור שלי על הקו, הוא איש בשורות. "היי מירית מה שלומך?" הוא שואל ואני עונה "נפלא" כולי בהתרגשות, שמה את הטלפון על רמקול וקוראת לדידי מהחשש שמרוב התרגשות לא אקלוט מה הוא אומר
אז ככה!!
אין התפשטות
הגרורה בכבד קטנה ומראה שהיא לא פעילה.
דרכי המרה התרחבו (סימן טוב ללבלב)
במילים אחרות, הכימו עבד, התפילות של כולם נענו, השמחה האופטימיות עבדו, הכאן ועכשיו והאמונה שמה שצריך להיות יהיה!!!! השחרור מהפחד, כל אלה יחד כנראה עושים את העבודה.
המליצו לי על פורומים ורבנים וחולי סרטן שהבריאו וצמחים שונים מכל העולם וטיפולים מכל מיני סוגים ואני עקשנית שכמוני, סרבתי!!! סמכתי על בורא עולם וסמכתי על עצמי שביחד אנחנו יכולים יחד, שחררתי ומצד שני האמנתי.
זה רק שלב אחד בדרך שהיא עוד ארוכה...
אבל
היום המשפחה שלי ואני התעוררנו לבשורות טובות.
מאחלת לכולם שבוע טוב של בשורות טובות והמון אהבה כמו שאתם נותנים כאן.
אוהבת את כולם
מירית
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה