אשלי גרהאם ואמא שלה הצטלמו בבגדי ים

דוגמנית המידות הגדולות המפורסמת בעולם הציגה את אמה, לינדה, בפני 4.5 מיליון עוקביה באינסטגרם שהתפעלו על הדימיון הרב בין השתיים

29/06/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

בדרך כלל אנחנו רואים את אשלי גרהאם מצטלמת לבדה בבגדי ים או לצד דוגמניות אחרות למידות גדולות אבל הפעם היא העלתה תמונה לצד אמה, לינדה. השתיים כיכבו בסשן צילומים לקמפיין חדש לבגדי ים בקליפורניה והיא העלתה את התצלום לאינסטגרם שלה לצד הכיתוב "להביא את אמא לעבודה!". עוקביה הרבים פרגנו לשתיים והחמיאו להן על הדימיון הרב למרות צבעי השיער השונים ("היא יפה כמוך!", "תמונה יפה שלכן, ליידיז!").

בעבר סיפרה גרהאם, 29 שאמה הייתה זו שעודדה אותה להמשיך בקריירת הדוגמנות ולא להתייחס להערות פוגעניות שזרקו לעברה סוכנים סביב משקלה. היא תיארה איך בניו יורק, בהיותה בת 18 בלבד, הגיעה לשפל המדרגה, כשאיבדה עבודות לאחר שהעלתה מספר קילוגרמים. למרות שרצתה להרים ידיים, לינדה, 53 אמרה לה 'את אמורה להיות דוגמנית! זה לא משנה מה את חושבת על הגוף שלך, הוא לא אמור להשתנות'. אימה גם גרמה לה לאהוב את הצלוליט שלה ולא להתבייש בו בפני אף אחד.

"אני זוכרת איך בתיכון סיפרתי לאמי שהצלוליט דוחה והיא הורידה מולי מכנסיים ואמרה, 'הנה, גם לי יש!'. היא לא עשתה מזה אישיו והיום אני גאה בו".

אשלי גרהאם ואמא

גרהאם הראתה לכולם שאין מה להתבייש מצלוליט:

אשלי גרהאם בבגד ים

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה