אשלי גרהאם בבגד ים ללא פוטושופ

דוגמנית המידות הגדולות המפורסמת בעולם העלת תמונות שלה בבגד ים וחשפה את גופה בדיוק כפי שהוא. עם כל אהבתי אליה, הגזרה פשוט לא מחמיאה לה ולא הייתי רוצה לראות את כל הישבן בחוץ גם אצל בחורה רזה

05/03/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

אמנם החורף עדיין כאן והדבר האחרון שבא לי באופן אישי זה לרדת לחוף עם בגד ים אבל מזג האוויר הקריר לא מנע מאשלי גרהאם, דוגמנית הפלאס סייז הפופולרית בעולם, להצטלם כאילו שיא הקיץ. אבל מה שהפך את התמונות ויראליות היה דבר אחר לגמרי - היעדר הפוטושופ וחשיפת הגוף בדיוק כפי שהוא, בלי לייפות, בלי לחתוך ובלי להסתיר צלוליט.

גרהאם כבר העלתה בעבר תמונות ללא ריטוש והפכה מבחינת התעשיה לאחת האושיות האמיצות שלא חוששת להביע עמדה המקדמת דימוי גוף נשי ובריא, להיות כמו שהיא ולא ליישר קו עם אידיאל היופי המערבי הסוגד לגוף רזה וחטוב. גרהאם מצליחה, פעם אחר פעם, להראות שלא קורה אסון קולוסאלי, רק כי הופיעה עם בגד ים ולא נראית בדיוק כמו ג'יזל. יחד עם זאת, אני חייבת לציין שבגד הים שבחר פשוט לא הולם אותה וגם לא הייתי רוצה להתבונן על כל הישבן של דוגמנית רזה.

אני נוטה באופן אוטומטי לפרגן לגרהאם אבל אין פה שום מפגן של סטייל ואמנם לבחור בגד ים זה אתגר קשה לכולן אבל לא היה מזיק, אילו גרהאם הביטה על המראה לפני שהחליטה לצעוד על החוף עם בגד ים, בהשראת פמלה אנדרסון מהניינטיז שלא יושבת עליה כמו שצריך. כמו שאיני בעד רזון קיצוני, איני דוגלת בהפגנת שומנים לכל עבר. אני מאמינה שכולנו צריכות לחיות בריא ומאוזן. שום קיצוניות אינה טובה ואן מה להלל או לקטול אבל אפשר בהחלט לפרגן לגראהם על כך שהיא לא חוששת ממה יגידו.

כמובן, גרהאם עוררה דיון גדול והיו גולשות שסגדו לה על ההופעה, חחמיאו לה על החשיפה ואחרות שהביעו סלידת נפש וגועל מממדי גופה. אף אחד לא נותר אדיש.

אשלי גרהאם בגד ים

אשלי גרהאם בבגד ים

אשלי גרהאם במים

אשלי גרהאם באדום בגד ים
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה