אריזה משפחתית

החופש הגדול אך הסתיים וכולנו עוד מתרפקים על החוויות של הטיולים המשפחתיים בקיץ. רגע לפני שהטיול הופך לזיכרון רחוק, הנה דרך להשאיר אותן קרוב אליכם

13/09/2016
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

תמונות, מעבר ליופי שבהן, נועדו להעביר חוויה. הנוסטלגיה של לשבת ולצפות בתמונות היא לא רק כדי ליהנות מהנופים שצילמנו, אלא כדי לחוות שוב את אותה תחושה קסומה שהרגשנו במקום שונה, להתחבר שוב אל אותה חוויה משפחתית, זמן איכות שלא תמיד מתאפשר בשגרה העמוסה.

הטיול הקסום בסמטאות העיר, הגשם שתפס אתכם באמצע היער, ואפילו מסיבת הפיג'מות הספונטנית שנוצרת כשחולקים חדר אחד לכל המשפחה – אפשר לשבת שעות ולהיזכר בכל אחת מהחוויות האלה, ולשם כך יש תמונות.

הקסם שבתמונות: להתחבר שוב אל אותה חוויה משפחתית (צילום: שאטרסטוק)

לצפות בתמונות במחשב זה נחמד, אבל אין כמו התחושה של להחזיק את הזיכרונות שלכם ביד ולדפדף בהם כמו פעם. אלא שהיום כבר לא צריך להדפיס את התמונות ולסדר באלבומים. במקום זה, קבלו פתרון ידידותי ופשוט:

1. בחרו את האלבום שמתאים לכם.

2. חברו את המצלמה או כרטיס הזיכרון למחשב.

3. בחרו את התמונות הכי יפות ואת ערכת העיצוב שמתאימה להן.

4. קבלו לביתכם אלבום יפה ומעוצב, שיתעד את החוויה לנצח.

תוכלו להשתמש בעיצוב ייעודי לכל אחד מהאלבומים: הסנאים שהצטרפו לארוחת הצהרים של הילדים ביער? עיצוב אלבום 'טיול מצויר' הוא מושלם בשבילם. ואילו עיצוב 'פרקט קריבי' ישתלב נפלא עם תמונות החול והים. וזה רק על קצה המזלג.

בדרך אליכם – עם הפתעה

זהו. כל מה שנשאר לכם עכשיו זה להמתין לחבילה הנכספת שתגיע. ולזמן מוגבל, תקבלו במתנה אלבום זיכרונות זהה לזה שיצרתם, אותו תוכלו להעניק בהפתעה למישהו קרוב ואהוב.

תיהנו!
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה