ארזתי לבד: מוצרי הטיפוח שחייבים לבוא איתך לחופשה

אחד האתגרים באריזה הוא לדאוג שלא יחסר לך כלום בלי שאת מכניסה את כל הבית למזוודה. אנחנו כאן כדי לעזור לך עם זה

02/06/2016
נופית לוי-איתן קבלו עדכונים מנופית
  • RSS

אל תשאירי שום דבר חשוב מאחור (צילום: שאטרסטוק)

החלק הכי כיפי בקיץ, ואם נודה על האמת, בחיים בכלל, זה חופשה. להשאיר מאחור את העבודה והיומיום ולנטוש את המטלות לטובת קצת שקט ושלווה. מצד שני, אין שום סיבה שתצטרכי לנופף לשלום גם לשגרת הטיפוח הכיפית שלך. אספנו בשבילך 6 מוצרים בסיסיים שישאירו אותך זוהרת גם בחופשה:

1. מסיכת פנים

אולי המוצר הכי בסיסי שאת צריכה לארוז בטרולי שלך. טיסה היא דבר מייבש במיוחד לא רק אם לא הבאת ספר; אחוז הלחות במטוס נמוך בהרבה מזה שהפנים שלך התרגלו אליו ולכן אנשים שיורדים ממטוס נוטים קצת לקבל לוק של שקית צימוקים שנשכחה בט"ו בשבט. מסכת פנים תמנע את התופעה המבאסת הזו ותשמור על הלוק הזוהר הרגיל שלך. גם השיער נוטה להתייבש בטיסות ולהפוך למעט מדובלל. טיפ טיפה מסיכת פנים על קצוות השיער תחזיר לו את הברק ולך את שמחת החיים. למה עוד זה טוב: במקום קרם לילה (כי כמה אנחנו יכולות לסחוב?) וכדי למחוק עקבות של מסיבה מטורפת מהלילה הקודם.

2. קרם הגנה

כדאי לכן לבדוק לפני היציאה לחופשה מה מזג האוויר ורמת השמש במקום. אם מדובר בחופשת בטן גב על חוף בתאילנד, כדאי להשקיע בקרם הגנה עם מקדם גבוה, שיגן ככל האפשר מקרני השמש המזיקות. אם אתן בדרך לחופשה קלילה בברצלונה שרובה מורכבת ממוזיאונים ומסעדות, אפשר להסתפק בקרם הגנה קליל יותר, עם מקדם הגנה נמוך.

ככלל במקום עם קרינה גבוהה נשתמש במקדם הגנה אחר מאשר בחופשה עירונית. בנוסף כדאי להשתמש במקדם הגנה ייעודי לפנים ואחר לגוף מכיוון שצרכי העור שונים ורמת הרגישות שונה גם היא. בסוף היום מאוד מומלץ למרוח אפטר סאן למען שיקום העור לאחר החשיפה לשמש.

להשתמש במקדם הגנה מותאם ליעד (צילום: שאטרסטוק)

3. ספריי מים טרמליים לפנים

לרענן את הפנים כשאת במטוס, על חוף לוהט או סתם מטיילת בחוץ. חוץ מזה שזה נעים, מים טרמליים גם מקבעים את האיפור שלך בלי להציק ועל הדרך מעניקים לך תחושה של כוכבת קולנוע שיצאה לרגע מהטריילר שלה אל המון העם המעריץ. ובכל זאת, גם כוכבות קולנוע חייבות לציית לכללים אז רק נזכיר כאן שחברות תעופה לא מאפשרות להעלות לטיסה פריטים המכילים יותר מ-100 מ"ל כל אחד (כן, כולל קרמים), אז אל תשכחי לבדוק שתכולת הספריי המרענן שלך נמוכה יותר, אחרת תיאלצי להתרענן עם דמעות הפרידה ממנו.

4. שפתון לחות עם צבע

ליפ באלם עם צבע: אמרנו כבר שלחות היא עניין קריטי בחופשות, ולחיוך שלנו היא קריטית אפילו יותר. שפתיים מיובשות גם מציקות וגם לא נראות מי יודע מה. הצבע זה בשביל לחסוך לך את הצורך להעמיס עוד ליפסטיק, וגם בשביל המצב רוח, שיהיה. הכי טוב: להשתמש במהדורה המוקטנת של הליפ באלם החביב עלייך, שכל חברות הקוסמטיקה מוציאות השכם והערב. גם לא יתפוס לך מקום בתיק וגם חמודי.

אין שום סיבה שתצטרכי לנופף לשלום גם לשגרת הטיפוח הכיפית שלך (צילום: שאטרסטוק)

5. שמפו יבש

כשאת בחופש לא בא לך לעבוד, ושמפו יבש נוצר בהגדרה בשביל מי שאין לה כוח, כמונו. בעצם מדובר באבקה (עם ריח טוב!) שמפזרים על שורשי השיער ומעסים לתוכו על מנת שתספוג את השומניות שנוצרת בו באופן טבעי. מפזרים, מעסים ו-וואלה – 2 דקות ואת מוכנה לדרך. בונוס: שמפו יבש מעניק לשיער נפח וחיות, כך שתוכלי לסדר אותו בקלות ואיך שבא לך, והוא, מצדו, ייראה מעולה.

6. מוצר ניקוי רב תכליתי לעור

יצאת לחופשה ובסוף כל יום את עייפה ורוצה להשקיע כמה שפחות זמן. המוצרים שמכילים "הכל באחד" יציעו לך חסכון בזמן וניקוי ברמה גבוהה.

להשאיר מאחור את העבודה והיומיום ולנטוש את המטלות לטובת קצת שקט ושלווה (צילום: שאטרסטוק)
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך