אסתי גינזבורג בהריון שני

הדוגמנית הצטלמה לקמפיין הקיץ של ''גולברי'' כשהיא בהריון שני מבעלה עדי קייזמן. התמונה שהעלתה לרשת, המבשרת זאת, היא אחת המקסימות שראינו. מזל טוב!

28/12/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

בעוד כולנו מתעטפות במעילים וצעיפים, כדי להתגונן מהקור העז, הדוגמנית אסתי גינזבורג הצטלמה לקמפיין הקיץ של "גולברי" ב"בית המידות" בתל אביב אשר הפך לסט הצילומים של יניב אדרי. הרבה מים עברו ברשת, מאז הסאגה המתוקשרת ההיא, כאשר איילת זורר יצאה נגד החברה, שפיטרה אותה וליהקה במקומה את גינזבורג. המותג ספג ביקורת קשה, על כך שלפתע החליטו שם שצריך להיפטר מהכוכבת האלגנטית, בטענה שפניה "השתנו לרעה" ולפנות לקהל יעד צעיר בהרבה.

אז מה נשתנה? הבגדים נותרו פחות או יותר אותו דבר וגינזבורג, הנמצאת בהריון שני, נראית בתוכם, בדיוק עפי שרצו שם: צעירה. לטעמי, היא לא הליהוק המתבקש למותג והייתי מצפה מ"גולברי" שיחפשו פרזנטורית יותר מתאימה לסגנון האופנתי שלהם. גינזבורג, המובילה את המותג כבר 3 עונות, נראית אמנם נפלא בתמונות אך אין שום חיבור יוצא דופן בינה לבגדים האלה.

אסתי ובעלה

האם היא תצליח להגיע לקהל יעד צעיר ובועט? אני בספק. האם החברה עשתה את המהלך השיווקי הנכון? אני נוטה לחשוב שלא אבל רק הם יודעים. כעת לפחות המותג קיבל באזז, בזכות ההריון המתוקשר כעת. אבל עם כל הכבוד לקמפיין, התמונה שבאמת הקסימה אותנו היא זו שהעלתה גינזבורג בעצמה לרשת. כן, כך נראית אהבה.

אסתי גינזבורג גולברי

מה שכן, גינזבורג, אם לרפאל בן השנתיים, מעולם לא נשמעה בראיונות כמו צעירונת קלת דעת. למעשה, היא ליידי בעלת ראש בוגר במיוחד. בזמנו ראיינתי אותה ואת בן זוגה, עדי קייזמן והתרשמתי שהיא הרבה יותר שקולה ובוגרת ממה שיכולים לחשוב על מי שעדיין בשנות העשרים לחייה. היא ידעה שהיא רוצה להקים משפחה עם קייזמן, המבוגר ממנה באי אלו שנים ולא חשבתי לרגע שפער הגילאים יפריע לשני אלה. הם פשוט מתאימים, באורח החיים ובכימיה הנינוחה ביניהם. גיל הוא באמת רק מספר.

אסתי גינזבורג בקמפיין

"לפני חודש הוא קרא לי אימא בפעם הראשונה, זה היה מאוד מרגש", אמרה על הסט והמיסה את כולם. אז מה היא רוצה שיקרה בשנת 2017? רק שיוולד תינוק בריא.

אסתי גינזבורג שחור לבן

אבל אל דאגה, הדוגמנית לא מתכוונת להיעלם לעולם שכולו חיתולים ובקבוקים והיא מבטיחה להמשיך להצטלם. "חזרתי לדגמן אחרי ההיריון הראשון ואחזור גם אחרי ההיריון השני. אני כאן כדי להישאר!", הצהירה בזמן שטרפה המבורגר. כמו כן, סיפרה הדוגמנית שהיא תפתח ותסגור את  שבוע האופנה, בשמלת ערב בהשראת הנסיכות של דיסני שעוצבה  ע"י גולברי.

אסתי גינזבורג צהוב

בכל הנוגע לאיילת זורר, אינכן צריכות לדאוג לה. היא לוהקה להוביל בזמנו קמפיין אופנה גדול. כך שכל אחת מהן הרוויחה.

אסתי לגולברי בלבן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה