אסטרונאוטית בנווה צדק

הוא נשכב על ידי. אני מתה לישון, הוא רוצה את הלילה במיטה זרה, בחדר זר. מחר, אני ממלמלת. עזבי אותך מארוטיקה של בתי מלון, לוחש לי המזרן בדנית. תששששני טוב

27/01/2011
הילה אלפרט קבלו עדכונים מהילה
  • RSS
» הילה אלפרט. צילום: טל אטרקצי

בבוקר הסתכלתי על הנגטיב שלי, על קימורי הגוף, חפים מסימני הניקוד שעל העור, מוטבעים במזרן שזוכר. איזה לילה היה לנו יחד, לי ול-TEMPUR PROMESSA, צאצא 200X200 של מזרן שפותח עבור אסטרונאוטים ונחת במלון בוטיק נווה צדק. איך הגענו למיצוי מלא של יחסים בני לילה אחד בו אני מסרתי לו את גופי אחרי שני לילות חסרי שינה.

נוף לקו החוף שמכרה תל אביב

בשבע בערב הגענו לרחוב דגניה שבקצה המערבי של השכונה. השאירו לנו את המפתח בכספת ליד הדלת, ואת הקוד שלה שלחו באס אם אס. ברוכים הבאים לסוויטת הגג, שיתוף פעולה בין תומי בן דויד, בעל הבית והמעצב, לבין חברת הולנדיה.

בקצה גרם מדרגות צר, בו ריח שמזכיר יקבים גונב את האף. מאחורי דלת ברזל וזכוכית, היא נמצאת, הסוויטה, 122 מטר רבוע, תקרת עץ גבוהה, צבועה בלבן, סאונה רטובה, ג'קוזי במרפסת שמש, שלוש מערכות קולנוע ביתי, מכונת אספרסו, המשקאות במקרר לשירותכם ובשירותים גליון ווג הצרפתי דצמבר-ינואר שערך תום פורד. חומר מופתי לעלעל בו.

הנוף פונה לקו החוף שמכרה תל אביב לבתי מלונות ומגדלי משרדים. פה ושם חתיכה של ים מצליחה להתגנב לעיניים בין מקבץ בלתי נגמר של חלונות. הערב קר. במיוחד לעייפים. בחדר השינה, פסגת המקום, אפשר לחבר את האייפון למערכת סראונד. אנחנו מנסים להתחבר אחת...אחת...שתיים..אחת.. נסיון..רומנטיקה.. וזה עובד. המוזיקה שלנו מסביבנו. השמעתי לו את גלן גולד מנגן באך. הרבה זמן שלא שמעתי את הפסנתר שלו. אחר כך הוא ניגן לנו בטהובן, הזמין ירח לחלון.

ארוטיקה פוטוגנית בת שמונים

כמו מיטות החול שהיינו יוצרים על שפת הים, גם המזרן הזה הסתדר בדיוק לפי הלחץ של הגוף. מילא את הקשת של הגב ואת עיקול העורף והיה נעים נורא. TEMPUR, כך נקרא החומר ממנו הוא עשוי, ולפי ההסבר שקיבלתי הוא רגיש לטמפרטורה ובעל תאים פתוחים, שמאפשרים לאוויר לזרום דרך המזרן ולשמור על טמפרטורת הגוף. המבנה התאי הכדורי נע בעדינות סביב הקימורים, נותן תמיכה מושלמת.

בסוף הגליון של פורד כתבה על אירוטיקה בת שמונים. גבר לוקח אישה, אישה לופתת אותו. העור שלהם שזוף. שתה את השמש של הבהאמס, חוף אמלפי וניס. שום פוטו שופ לא מגהץ שם קמטים או כתמים, איזה יופי ואיזו סערה מצליחים השניים האלה לחולל בדפים.

הוא נשכב על ידי, אי אפשר להרגיש שום תנועה. מזרן האסטרונאטים הזה בולע תזוזות. אני מתה לישון, הוא רוצה את הלילה במיטה זרה, בחדר זר, בעכוזה של עיר מוכרת. מחר אני ממלמלת, Sov godt, לוחש לי בדנית המזרן. עזבי אותך מתשוקה צרפתית, מארוטיקות של בתי מלון. תשששששני טוב.

אלוהי השינה הוא סקנדינבי יקרן. המזרנים האלה עולים הרבה אלפים אלוהיי האנינות ולא משנה כמה זה עולה, כבר מזמן שיפץ בית בנווה צדק. לילה בסוויטה עולה 3,600 ש"ח ללילה, כולל 7 דקות הליכה לארוחת הבוקר המוגשת בננה בר.

>> מתוך הבלוג הילה אלפרט באה ליהנות

תמונות: יח"צ. תמונת כתבה 'אירוטיקה בת 80' מתוך גיליון דצמבר-ינואר של ווג הצרפתי.  Picture Taken from the french Vogue, Tom Ford's addition, december-january 2011
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה