אסונות הסקס הגדולים

נתקע הקונדום, הגבר ברח באמצע הלילה בלי לומר מילה, גמר מהר מידי? תצטרפו למועדון, תפתחו מחברת ותתחילו לרשום

15/09/2016
טובית קידר קבלו עדכונים מטובית
  • RSS

שאטרסטוק

איפה המפתחות?

הייתה תקופה בה היינו חזק בקטע של התנסות בסאדו מאזו. לא הארד קור של קשירות לתקרה ומשקולות על הזין, אבל בואו נאמר ששוט (היו לנו מכמה סוגים), מצבטי פיטמות ואזיקים (ולא אלו החמודים עם הפרווה הוורודה) היו קבוע בחדר שינה.

לאיש היה חבר שוטר עם גישה חופשית לאזיקים, שהשאיל לנו כמה זוגות לטובת יצירות אמנות. ערב אחד החלטנו לשחק משחק. המשחק החל בזה שהוא קשר אותי באזיקים למיטה. כמובן שהייתי בעירום. המשחק המשיך, וכשהגיע הזמן לחפש את המפתחות, הם פשוט לא היו.

אני תמיד הייתי אחראית למצוא את מה שהלך לאיבוד בבית, אבל בסיטואציה הנתונה, איך לומר, ידינו היו קשורות. זה נגמר בזה שהוא התקשר לאותו חבר, שבמקרה היו לו מפתחות לכל המנעולים. ובשביל שלא ישאל שאלות, המצאנו סיפור שקשור בלתרגל יוגה קוריאנית על הרצפה, באזיקים. הוא האמין? לא בטוח, אבל אני יצאתי לחופשי.

 

הטבעת נפלה

לא מזמן שמענו על מישהו מפורסם שהשתמש בקוק רינג אבל שכח שחובה להוריד אחרי 20 דקות במקסימום, וכך הגיע לבית חולים. אז לנו זה כמעט קרה.

קניתי לבן זוגי היקר טבעת (בלי יהלום, רק טבעת) ובאחד הימים קצת נסחפנו והטבעת נתקעה. ניסיתי להרגיע אותו כי ידעתי שאם הוא יילחץ זה רק יחמיר יותר את המצב. תאמינו לי שזה לא היה קל, אני בעצמי לא ידעתי מה עושים עכשיו ואיך לעשות כאילו אני רגועה, אבל החלטתי שחייבים לנסות.

שאטרסטוק

בראש כבר דמיינתי אותנו מגיעים לחדר מיון ונאלצים לספר בקבלה מה בדיוק קרה, והרצתי אלף תירוצים אפשריים- ואז החלטתי להכניס אותו לאמבטיה. מילאתי אותה במים קרים וקרח, וברקע שמתי את הסימפוניה התשיעית של בטהובן - אם זה לא יועיל, זה בטח לא יזיק. אחרי כמה דקות באמבטיה הטבעת שוחררה, ונזרקה לתחתית מגירה כלשהי. מה שנקרא- קיבל טיפול בהלם.

בום טראח, מה קרה? הקונדום התפוצץ, הקונדום נתקע

הגעתי אליו הביתה וכשהתחלנו להתקדם שאלתי אם יש קונדומים. כן בטח, זה הסוג הכי טוב, הוא אמר לי, ואני זרמתי, למרות שמיד כשראיתי את העטיפה היה לי ברור שהוא קנה אותו בסטוק מאיזה מוכר סיני באיביי.

שאטרסטוק

אז אחרי שעשינו את זה, הוא יצא בעדינות פחות או יותר, ואני, עדיין מעט מסוחררת מניצוצות האהבה, פתאום שמתי לב שהשפתיים שלו זזות אבל אני לא קולטת את המילים.

״איפה מה?״ שאלתי, ״איפה הקונדום?!״ הוא שאל בחזרה.

העיקר קנה את הסוג הטוב ביותר. אם תהיתם - פינצטה (שנמצאת איתי תמיד למצב חירום בזירת הגבות) הצילה את המצב. פינצטה והפגנת גמישות מרשימה.

כל כלב בא יומו

האיש החליט שחייבים סקס טריפ מטורף, והחלטנו לקחת ביחד ויאגרה. חברות אמנם אמרו לי שלנשים זה לא עושה כלום, אבל את לא יודעת עד שאת לא מנסה.

לקחנו 2 כדורים ואת שאר החבילה, עם עוד כמה כדורים כחולים בתוכה, השארנו על השולחן בסלון. אחרי שסיימנו את הסשן פתאום שמענו נביחות מוזרות מהסלון. אמצע הלילה, והכלבה שלנו יושבת על הספה עם חבילת פלסטיק קרועה. חיסלה חבילת ויאגרה כמעט שלמה.

מה לעשות? שאלתי אותו.

אין ברירה, צריך להתקשר לווטרינר.

סבבה, תתקשר אתה.

לא, את מתקשרת אליו.

ניסיתי להגיד שאני בקושי מכירה אותו ושלא נעים לי, אבל בעץ או פלי נפלתי.

התקשרתי וביקשתי סליחה על ההפרעה אבל זה מקרה חירום כי בוני בלעה משהו.

מה היא בלעה? שאל הווטרינר

אה, משהו - אמרתי.

הווטרינר התחיל להתעצבן והסביר לי שאם הוא לא ידע מה היא בלעה הוא לא יוכל לעזור לנו.

כדורים היא בלעה, כמעט חבילה שלמה. אמרתי.

איזה? הוא הקשה.

ויאגרה!! עניתי.

אה, אין בעיה. הוא אמר. כבר היה לי מקרה כזה. לכו לישון, הכל יהיה בסדר עם הכלבה.

לא יכלו לכתוב את זה על הקופסה ולחסוך לי את הפדיחה?!

שאטרסטוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה