''אני מתחרטת על הטיפולים הקוסמטיים''

כוכבת הסדרה ''חברים'', קורטני קוקס, נפתחה וחשפה איך בעקבות התהילה היא הרגישה לחץ לעבור טיפולים קוסמטיים, עליהם היא מתחרטת. "להזדקן זה לא הדבר הכי קל", מספרת מי שנחקקה כמוניקה גלר לנצח

24/08/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

תהיו בטוחות שלהיות מפורסמת זה לא קל. אמנם חצי עולם חולם על תהילה אבל השלכותיה יכולות להיות מאוד הרסניות, תשאלו את קורטני קוקס, לנצח מוניקה גלר מ"חברים". הכוכבת בדיוק חשפה באופן נחרץ ב-"Running Wild With Bear Grylls", כיצד היא מתחרטת על הטיפולים הקוסמטיים שביצעה עם השנים לאחר שהרגישה שהיא משועבדת למראה דמותה בסיטקום, שהפך לאחד הפופולאריים בעולם.

מתוך לחץ שהיא אינה עומדת בציפיות, ולמרות שנשים רבות בכלל חלמו להיראות כמוה, הכוכבת התמסרה לטיפולים שונים ומשונים בפנים ונשאבה ללופ הרסני, אותו מכירה כל כוכבת שנייה בהוליווד. קוקס הרגישה שהיא לא נראתה יפה מספיק וחוסר הביטחון שלה הוביל אותה להפקיר את פניה בידי כל מיני מומחים.

לא מובן מאליו לשמוע כוכבת מתוודה על מה היא עשתה כדי להיראות צעירה. בעוד רנה זלווגר מתכחשת ונשבעת שלא עשתה כלום (ממש), קוקס מצאה את עצמה נפתחת על מחיר התהילה בפני איזה הרפתקן, בעודם יושבים על הר באירלנד. כנראה שהמרחק מתעשיית האשליות עושה את שלו.

קורטני קוקס בדשא

השחקנית סיפרה שלא קל לחיות תחת העין הציבורית ועובדה זו הכניסה אותה לסטרס ובלבול. "להזדקן זה לא הדבר הכי קל ולמדתי את הלקח שלי. ניסיתי להילחם בהזדקנות ורדפתי אחרי הנעורים אבל זה משהו שאת לא יכולה להביס. ככל שתהי רגועה יותר, כך גם תנסי פחות להיאבק". הכוכבת בת ה-52 גם שיתפה איך הגיבה כאשר ראתה את עצמה בתקשורת. "לפעמים את מוצאת את עצמך מנסה להיראות צעירה ואז את מסתכלת על עצמך בתמונה וחושבת 'אוי אלוהים, אני נראית זוועה!'.

קורטני קוקס

"עשיתי דברים שאני מתחרטת עליהם ולמזלי, ישנם דברים שנעלמים וזה טוב כי אני לא תמיד נראית במיטבי במצבים מסויימים". הווידויים המפתיעים של קוקס, לגבי המרדף אחר הנעורים האבודים, רק מחזקים את מה שכולנו יודעות, להיות כוכבת יכול לחרפן אדם. השחקניות בימינו מוטרדות לא רק מהעובדה שבהוליווד אוהבים לחפש כל הזמן "פנים חדשות" והתהילה יכולה להימשך כמו פרק ממוצע של "חברים", אלא מכך שהן נשפטות בכל אתר ובכל מגזין לפי איך שהן נראות ופחות לפי כישורי המשחק שלהן.

קורטני קוקס

 בעולם בו כולם אוהבים להתבונן על סלבריטאיות בכל רגע נתון, הלחץ המופעל עליהן להיראות במיטבן הוא כביר. הרשתות החברתיות העניקו לנו הצצה בלתי פוסקת לתוך חייהן. הן מוכרות בגדים, תכשיטים, בתים, מים מינרליים - אינספור מוצרים ותכשירים שלא קשורים למשחק. שחקנית הפכה לדוגמנית ודוגמנית הפכה לשחקנית. הכל טושטש ואם יש דבר אחד שכולן מסכימות עליו, כמעט כולן, זה שאין מקום לקמטים או לעובדה שהגיל עושה את שלו.

קורטני קוקס בשחור

למען האמת, זה טרגי אבל הוליווד אינה רחמנית במיוחד וחוץ מכמה נשים בודדות שיזכו לתפקידים לא משנה מה, הרוב נאבקות להיראות כמו בנות עשרים נצחיות. זה לא רק אשמת הוליווד אלא הנשים שנכנעות ללחצים נפשיים. ישנן מספיק כוכבות שלא משתפות פעולה עם כל העולם הקוסמטי, כמו מריל סטריפ, אבל הן מעטות.

רוב הכוכבות, כמו קוקס, מרגישות שהן לעולם לא מספיק טובות עבור התעשייה. רשימת הנשים היפות שהרסו את פניהן היא ארוכה כמו רשימת הדברים שאני רוצה עכשיו מחו"ל.

קורטני קוקס

נותר לקוות שנשים ילמדו שלס איז מור וכי אין טעם לרדוף אחר הנעורים. עדיף להיראות כבת גילך ולא כמו קריקטורה מהלכת.

קורטני קוקס פנים

 

צילום: גטי

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה