אנחנו העולם 2010

זה שוב קורה: 25 שנה אחרי, מתאחדים אמני ארצות הברית, הפעם - למען האיטי

03/02/2010
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS
» אנחנו העולם - גרסת 1985. בקרוב מחזור 2010.

25 שנה אחרי שהקליטו את המנון העזרה לזולת "אנחנו העולם" התכנסו השבוע מחדש המפיק קווינסי ג'ונס, והמלחין ליונל ריצ'י, עם עוד 81 זמרים אמריקאיים מהשורה הראשונה, כדי להקליט גרסת כיסוי לשיר מ-1985. אז הלכו ההכנסות ממכירות הסינגל - הנמכר ביותר בהיסטוריה - למען רעבי אפריקה, ובראשם קורבנות הרעב באתיופיה. הפעם המטרה היא לנסות ולהציל כמה שיותר ממיליוני הנפגעים מרעידת האדמה הקשה בהאיטי.

בין המשתתפים בהקלטה המחודשת: הוותיקים ברברה סטרייסנד, נטלי קול (בתו של אגדת הג'ז נאט קינג קול), קרלוס סנטנה, חברי אדמה רוח ואש, והחברים הנותרים של הביץ' בויז. נציגי ההיפ הופ קניה ווסט, ל.ל. קול ג'יי, וויקלף ז'אן (יליד האיטי), סנופ דוג ו-וויל איי.אם (מהבלאק אייד פיז), הזמרות סלין דיון, פינק, וג'ניפר הדסון, לצד סלבריטאים כמו מיילי סיירוס (האנה מונטנה), ניקול ריצ'י (בתו של ליונל), רנדי ג'קסון (שופט אמריקן איידול) והשחקנים ג'ף ברידג'ס, וינס ווהן וג'יימי פוקס. בנוסף תישמע בשיר המחודש הקלטת קולו של מייקל ג'קסון, שהיה כותב המילים המקורי של השיר, והלך לעולמו השנה.

הקליפ של ההקלטה המחודשת עוד לא שוחרר, אבל בינתיים אפשר להיזכר בנוסטלגיה בהקלטה המקורית, עם אגדות כמו ברוס ספרינגסטין, ריי צ'ארלס, וכמובן מייקל ג'קסון.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה