אנחנו בסך הכל רוצות לשכור דירה

בעל הדירה שרצינו לשכור לא רוצה להשכיר דירה לזוג לסביות ואני שואלת, למה מענישים אותנו על הבחירות האישיות שלנו? האם אנחנו מצורעות? ואיך נמצא דירה עכשיו?

30/08/2017
בלוג אורח קבלו עדכונים מבלוג אורח
  • בדואר
  • RSS

תמי זגורי (תמונה מפייסבוק)

שמי תמי, אימא לתינוקת בת ארבעה חודשים, וכן, כן... לסבית. אבוי לי בשנת 2017 העזתי לצאת מהארון.

ולמה אני משתפת אתכם אתם בטח שואלים? את מי זה מעניין היום?

אז ככה,

ניסינו (אני ובת זוגי) לשכור דירה בלוד. חיפשנו וחיפשנו עד שמצאנו (חשוב לציין כי אנחנו בעלות עבודה מסודרת). המתווך הראה לנו אותה, הכל היה מקסים, ביום למחרת נפגשנו עם בעל הדירה, חובש כיפה, איש נעים מאוד.

באנו אני והורי, בת זוגי ואמה ובעודנו מדברים, מציגים את עצמנו, בעל הדירה הבין שאנו זוג בנות, לסביות רחמנא לצלן. המשכנו לדבר, "סגרנו" קצוות, וקבענו כי ניפגש ביום ראשון לחתימת חוזה.

איפה הבעיה אתם בטח שואלים?

מאז ועד אתמול המתווך טוען שבעל הדירה לא עונה לו לטלפון וזה בחיים לא קרה לו איתו והוא לא יודע מה קרה אבל הוא לא עונה לו יותר וברגע שיענה הוא יעדכן (בינתיים ממקורות שלי הבנתי שכבר חתמו על חוזה בדירה עם דיירים אחרים).

מחברים קרובים הבנו שבעל הדירה הוא בעלים של 123 (לערך) דירות בלוד, כולן למטרות השקעה.

מפה לשם, הגעתי למספר הטלפון של בעל הדירה (האדם שכבר פגשנו). בשיחה הוא טען שהמתווך "התבלבל" והוא מאוד מצטער אבל החוזה נחתם עם זוג אחר.

אני פרצתי בבכי, הרגשתי מושפלת, מבוזה.

לא על הדירה שהפסדתי, לא על 122 דירות שאני אפסיד בעתיד, על ההרגשה. על זה שאני צריכה להתנצל על בחירותיי האישיות שלא אמורות לעניין איש.

ואני שואלת אתכם? שואלת את עצמי? ומה יעלה בגורל הדירה הבאה שאראה? מרבית הסיכויים שתהיה גם בבעלות אותו משקיע? אני צריכה לשקר ולהסתיר את בת זוגי ולהיכנס לדירה במרמה? כי אני לסבית? למה? מה אני, מצורעת? אני באמת לא מבינה איפה הזכות של אנשים למנוע ממני לגור עם משפחתי בפינה משלי.

מצרפת לכם תמונה משיחה שלי מול המתווך שמסבירה בדיוק מה הסיבה היא שהדירה לא הושכרה לנו.(למרות שאני בטוחה שכבר הבנתם, אבל אין כמו שחור על גבי לבן).

צילומי מסך של שיחות עם המתווך

אני כותבת לכם כדי שלא תשפטו אף אחד, תכירו בשונה ואל תשכחו ש"דרך ארץ קדמה לתורה".

בלי קשר, אם שמעתם על דירה בלוד, 3 חדרים.. נשמח לשמוע! שתפו והשפיעו.

** התפרסם לראשונה בפרופיל הפייסבוק של תמי זגורי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה