אנג'לינה ג'ולי הסתבכה עם זיוף

עובד צדקה מקומי מקמבודיה חשף שהוא חתם על מסמכים רשמיים בטענה שהוא אביו הביולוגי של מדוקס וכי ג'ולי לא סיימה את ההליך הבירוקרטי של האימוץ. "הייתי שמח אילו קמבודיה לא תראה אותה יותר", אמר

20/03/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

בימים אלה אנג'לינה ג'ולי נמצאת בעיצומה של תקרית מביכה סביב אימוץ בנה, מדוקס. נטען נגד הכוכבת ההוליוודית שלכאורה היא מעורבת בזיוף מסמכי האימוץ של הנער הקמבודי. עובד צדקה מקומי, מון סאראת', 51, חשף שהוא חתם על מסמכים רשמיים, המעניקים לו זכות אבהות על מדוקס. הוא מוסיף שגם כעת, ב-2017, עדיין יש לו ייפוי כוח עליו, מאחר וג'ולי לא הסדירה את העניין מול הרשויות עד הסוף.

"הייתי שמח אילו קמבודיה לא תראה אותה יותר", הצהיר בתקשורת והציטוט הקשה עשה כותרות בכל העולם ומעמיד את הכוכבת ההוליוודית, אם ל-6, באור שלילי מאוד. בואו נגיד זאת כך, היא כנראה לא תאמץ משם את הילד השביעי, אם אכן פזלה לכיוון. בקצב הזה היא עלולה להפוך לפרסונה נון גרטה בקמבודיה.

העובד הקמבודי הציג את המסמכים הבעייתיים, שהוגשו לבית המשפט באוגוסט 2003 והם מאשרים שאכן, חתום עליהם כי סאראת' הוא האב. "במסמכים האלה, מדוקס הוא עדיין בני. היא מעולם לא סידרה את העניין", סיפר.

אולי עוד יעניין אותך:

בראד פיט לא נכנע לדרישת אנג'לינה ג'ולי

האקס של אנג'לינה ג'ולי: "היא נשמעת בסדר"

בראד פיט: "אנג'לינה פוגעת בילדים שלנו"

אנג'לינה ובראד

בזמנו, ג'ולי הייתה נשואה לבילי בוב תורנטון והיא לא הסדירה את ההליך הבירוקרטי עד הסוף. כמו כן, ארצות הברית הטילה הגבלות מחמירות בכל הקשור לאימוץ ילדים מקמבודיה, מחשש לסחר בילדים. העובד המקומי פגש את ג'ולי דרך פעילות צדקה משותפת והוא מתאר את השתלשלות העניינים. "היא הייתה חייבת לשנות את שמו והדרך היחידה הייתה דרכי. אמרתי שהוא בני.

לא ברור מהי רמת המעורבות של ג'ולי בסיפור הזה ואם ידעה בדיוק על פעולותיו של סאראת' אבל היא כעת תצטרך לתת הסבר או לפתור את העניין מהר. האימוץ של מדוקס עבר דרך הסוכנת לורן גלינדו, שאחר כך נכלאה בארצות הברית. היא ישבה בכלא 18 חודשים בגין זיופי שמות ותאריכי לידה של ילדים קמבודיים שאומצו על ידי אמריקאים. בזמנו, ג'ולי טענה שהיא עשתה מאמצים רבים לוודא שאין למדוקס אם ביולוגית בקמבודיה. בקצב הזה, אנחנו עוד נגלה שישנה אחת כזו שמחפשת את הילד שלה.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה