אמנות הטשטוש

איך מטשטשים מראה עור בלתי אחיד שיש עליו פגמים? 3 דרכים יעילות ומהירות

17/09/2017
קרן אוחיון קבלו עדכונים מקרן
  • בדואר
  • RSS

tunning-634

עם השנים, הזמן, מזג האוויר והתנאים הסביבתיים, מופיעים על העור פגמים שונים. אלה יכולים להיות קמטים בולטים או כתמים כהים שהופכים את מראה העור לבלתי אחיד. לנשים רבות המראה הזה מפריע מאוד. אבל יש מה לעשות, בטווח הארוך ובטווח המיידי. הנה כל הפרטים.

מסתירים פגמים בעור הגוף

ורידים בולטים ברגליים, צלקות חדשות וישנות וכתמים בידיים וברגליים כאחד (ובכל מקום אחר בגוף) – כל אלה מפריעים לנו כשאנחנו רוצות ללבוש חצאית, שמלה קצרה או מכנסיים קצרים, שלא לדבר על בגד ים שחושף הכל. אז במקום לרוץ להשתזף בחוף הים ולהתפלל שהמראה השזוף יטשטש את הפגמים (אגב, זה אף פעם לא באמת קורה) אפשר להשתמש בספריי מייק אפ שריסוס קל ממנו מקנה לרגליים גוון אחיד ובמראה טבעי לחלוטין.

סתוית סבג, מנהלת תחום הטיפוח בקרליין ממליצה: " ספריי מייק אפ לרגליים הוא פתרון מושלם עבור כל אחת שרוצה להשיג מראה מושלם לרגליים ברגע! הוא מעניק גוון אחיד וזוהר במריחה אחת. ולא פחות חשובה העובדה כי הוא נטול נזקים שעלולים להיגרם מהשמש החזקה והוא גם קל לשימוש כי ניתן להסיר אותו בפשטות במקלחת".

legs-tunned-634

מסתירים פגמים בעור הפנים – מייד

ישנן שתי דרכים מרכזיות להתמודד עם כתמים, פגמים ומראה בלתי אחיד באופן כללי בעור הפנים. ברמה המיידית – קונסילר. זיוית יקיר, מנהלת תחום האיפור של קרליין ממליצה: "כתמים מכל סוג, וכתמי פיגמנטציה בפרט, ניתן לכסות ולנטרל על ידי שימוש בקונסילר איכותי. את הקונסילר אפשר לערבב גם עם המייק אפ הנוזלי ובכך ליצור כיסוי מלא של איזורים נרחבים". זיוית מדגישה שיש לבחור במוצרי איפור כמו מייק אפ וקונסילר בגוונים מדויקים ככל האפשר לגוון העור הטבעי, וזאת בכדי למנוע מראה של כתמים כהים או בהירים מדי על העור.

blender-634

מסתירים פגמים בעור הפנים – לטווח הארוך

אם את הכתמים ניתן להסתיר בטווח המיידי עם תכשירי איפור, את הקמטים קצת יותר קשה להסתיר לאורך זמן ועל כן בטווח הארוך מומלץ לעבור להשתמש בתכשירים ייעודיים שמכילים מרכיבים פעילים כמו פפטידים וחומצות שמטשטשים ומעדנים את עומק הקמט ברמה המיידית ומתקנים, ממצקים ומונעים את רפיון העור לטווח הארוך. סתוית סבג: "טיפוח מוקפד ויומיומי, בוקר וערב, במוצרים שמכילים מרכיבים אלה שומר על העור ומונע קמטים עמוקים".

face-creame-634


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין
תגיות: ,

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה