אמל וג'ורג' קלוני תועדו לראשונה כהורים

ההורים הטריים לקחו פאוזה קטנה מהתאומים אלה ואלכסנדר ונצפו מבלים עם חברים באיטליה כשג'ורג' אימץ לוק חדש

13/07/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

מאז שג'ורג' ואמל קלוני הפכו להורים, צלמי הפפראצי אורבים להם בכל פינה כדי לקבל הצצה חטופה לעבר התאומים, אלה ואלכסנדר אבל ללא הצלחה יתרה. אבל גם פריים של הזוג לבד שווה לא מעט בימינו, מתברר, לאור ההתלהבות שהפגינו באתרים בעולם סביב התיעוד האחרון שלהם. השניים נלכדו מחוץ למסעדה איטלקית, בה בילו עם חבריהם הקרובים במסגרת חופשת קיץ בארץ המגף.

הדבר הכי מסעיר שיש לומר הוא שקלוני אימץ לוק חדש וגידל זקנקן קטן ולבן. כנראה שהלילות הלבנים מתישים אותו עד כדי כך שאין לו כוח להתגלח. אמל, לעומתו, נראית רעננה ויפה מתמיד ושאריות ההריון עושות לה רק טוב. בחודש האחרון הקלוניז בעיקר הסתגלו להורות החדשה ואייטמים שפורסמו על השחקן ואיש העסקים (חברת הטקילה שלו נמכרה תמורת מיליארד דולר!) עסקו בכמה הוא מאוהב בבייביז בטירוף, מטפל בהם יפה ולא עוזב את אשתו לרגע.

ג'ורג' ואמל כהורים

כמו כן, פורסם שהוא חרד מאוד לגורלם ושוקל להעביר את המשפחה מלונדון לאל.איי משיקולי אבטחה. הוא חושש שאשתו, עורכת דין ידועה לזכויות אזרח, תהפוך למטרה מסומנת על ידי ארגוני טרור, במיוחד לאחר שכבר נרשמו מספר פיגועים בלונדון. לדעתו הם יהיו בטוחים יותר מאחורי חומות בהוליווד.

ג'ורג' ואמל כהורים גאים

מאז הלידה, היחידים שמתראיינים בקשר לתאומים, הם הוריו של קלוני וחברים קרובים שנשפכים מהמתיקות של התינוקות ומספרים כמה הם "שילוב מושלם של הוריהם". חברו ושותפו העסקי, רנדי גרבר (בעלה של סינדי קרופורד), סיפר שקלוני ממש מתמוגג מחייו החדשים כאב טרי וכי "אמל אמא נפלאה. הם ממש מאושרים". לא מובן מאליו, לאור העובדה שקלוני לא מיהר להתמסר  לרעיון של הרחבת המשפחה.

אמל וג'ורג' כהורים
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה