האמא הזו אכלה 20 בננות ביום במהלך ההריון

בהריון נשים רבות מפתחות תיאבון לכל מיני מאכלים ביזאריים אבל ספק אם אכלתן כמו האשה הזו שחיסלה את כל הבננות בסביבה. היא גם שיתפה איך בנה פיתח תיאבון לאוכל בריא בלבד

07/03/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

לוני ג'יין אנתוני העבירה לילדיה את האהבה לאוכל בריא. האם לשניים בת ה-29, חשפה שבנה ראודי הוא טבעוני ולא נמשך לממתקים ולכל מה שמכיל סוכר כמו לשאר הילדים בגילו. בעבר, לוני קלטה שראודי בחר פרי על פני אוכל אחר. האם סיפרה שהיא לא מכריחה אותו לאכול בריא ושהוא פשוט לא נמשך לג'אנק פוד. הילד אוהב לאכול אגסים, ברוקלי, עגבניות וסלרי.

האם שיתפה באינסטגרם את אהבתה האישית לפירות לאחר שמאסה מאלכוהול ואוכל לא בריא שגרמו לה להרגיש חולה. היא ויתרה על "חיי ההוללות" ומבחינתה, אורח החיים הקודם שלה היה גורם לה בסוף לחלות במקרה הרע ולהזדקן בטרם עת, במקרה הפחות רע. היא החליטה לאמץ דיאטה המכונה 80/10/10 כאשר 80 אחוז ממנה כולל ירקות ופירות, 10 אחוז חלבון ו-10 אחוז שומן.

את הדיאטה היא תיעדה באינסטגרם שלה, והיא כללה אכילת 20 בננה ביום בזמן ההריון. הגולשים נשמעו פחות נלהבים ממנה ורבים חשבו שהיא מרעילה את בנה ראודי עם מנת יתר של פצצת האנרגיה הצהובה הזו. בעבר כתבנו פה למה לא מומלץ לאכול בננה על הבוקר אז כנראה שלוני לא קראה את הכתבה. היא חטפה ביקורת קשה, על כך שהיא מסכנת את תינוקה עם התזונה שפיתחה. אך בתגובה להאשמות, האם רק הפיצה רק בשורות חיוביות בחזרה "תחשבו על בעלי החיים ועל כדור הארץ", היתה תגובתה לטענות. לא שזה מסביר לנו מה גרם לה לאכול 20 בננות דווקא.

"תשאלו את עצמכם מהיכן האוכל הגיע לפני שאתם מעמיסים אותו על הצלחת. תחשבו על מי שצריך". לוני כעת מתעדת את אהבתה לפירות וירקות בדף האינסטגרם שלה, שכעת מכיל 400 אלף עוקבים. לא ברור מה דעתכן על זה אבל כדאי לנשים הריוניות להתייעץ עם רופא לפני שידחסו בננות בכמות סיטונאית לתוך גופן.

אם שאכלה 20 בננות

 

ילד קטן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה