אלי פיניש התארס

כוכב "ארץ נהדרת" הציע נישואין לאהובתו, מדריכת הגלישה, שלי לביא בחג. זו הפעם השנייה בחייו שהוא שלף טבעת. אולי האקסית דנה פרידר וארוסה, דין שטרן, יארגנו ביחד עם המתארסים הטריים חתונה משותפת ויחסכו עלויות?

18/04/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

סוף חג פסח הביא כמה בשורות טובות, כמו העובדה שיש סופסוף לחם טרי והשנייה היא שאלי פיניש התארס במסגרת חופשה בסרי לנקה לאהובתו, שלי לביא. על חופים לבנים ומול ים מושלם בצבע טורקיז,  בדרן "ארץ נהדרת" החליט להציע נישואים למדריכת הגלישה החטובה לאחר שניהלו זוגיות פוטוגנית בחודשים האחרונים. זו תהיה הפעם השנייה בה פיניש, אשר מגדל ילד בן שמונה מנישואיו הקודמים, בן השמונה, ישלוף טבעת.

פיניש כנראה החליט שאין סיבה לבזבז את הזמן וכי אין כמו ההווה כדי להתקדם בחיים. התזמון יצא משעשע כי גם האקסית שלו, כוכבת הילדים דנה פרידר, התארסה לפני כמה חודשים לבן זוגה דין שטרן והם יעמדו מתחת לחופה אוטוטו. הייתי מציעה לשני הזוגות לאחד את האירועים ולחסוך בעלויות אבל איך אומרים, לא מערבבים שמחה בשמחה.

רבים הרימו גבה לגבי האירוסים, לאור פער הגילאים מאחר ופיניש בן 41 ולביא בת 26 אבל כבר מזמן לגיל אין באמת משמעות וגברים רבים בשנות הארבעים לחייהם מחליטים להתמסד עם צעירות בשנות העשרים, כמו שלומית מלכה ויהודה לוי. אבל בכל פעם שזה קורה, אנשים מתחילים להעיר הערות ולהניח שהקשר לא יחזיק מעמד.  במקרה של פיניש ולביא, לפחות יש להם תחביב אחד במשותף - גלישה. כך שגם אם לא יהיה להם על מה לדבר יותר, יוכלו לעלות על גלשן ולשתוק זה לצד זו. אידיליה.

אני בינתיים אמשיך לבדוק מחירים על חבילות גלישה.

אולי עוד יעניין אתכם לקרוא:

ההזמנה לחתונה של דנה פרידר ודין שטרן

החוק עליו מקפידים שלומית מלכה ויהודה לוי

שלי לביא ואלי פיניש

שלי לביא ואלי פיניש

שלי לביא
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה