איפה יש סקס אחר?

כבר שנים שאומרים לנו שיש סקס אחר, אבל במה הוא אחר בדיוק ומה זה הסקס הרגיל שכולם מנסים לברוח ממנו? מחשבות על סקס אחר בזוגיות ארוכת שנים

03/11/2016
carmitas קבלו עדכונים מכרמית
  • RSS

שאטרסטוק

התירוץ הכי נפוץ של גברים בוגדים הוא שאי אפשר לאכול כל החיים אותה מנה. כאילו שהאישה שלהם היא המנה היחידה בתפריט ולא מה שהם יכולים או אמורים לעשות ביחד. כאילו שרומן עם אישה אחרת יתבל את חיי הסקס שלהם טוב יותר מאשר פשוט לשפר את הסקס עם האישה שלך, אבל בשורה התחתונה- מה שיש לנו במיטה זה מה שאנחנו מביאים, וגם אם אתה בוגד- אתה עדיין סך כל מה שיש לך להציע. (הפסקה כתובה בלשון זכר, אבל פונה לשני המינים).

לא, באמת – איך יעזור לי ללכת לעשות סקס עם מישהו זר אם לא הבנתי מה חסר לי בסקס שיש לי, ואם הבנתי מה חסר לי – אולי אוכל למצוא את זה עם הפרטנר שלי אם אדבר איתו על זה?

לפני חמש שנים הסקס שלנו הפך לשממה. מרוב יובש המיטה שלנו כמעט הצמיחה קוצים. וזה לא שנגמרה האהבה, כי עד היום אני אוהבת אותו בכל נימי נפשי, אבל סקס גרוע כמו שהוא נתן לי אז לא חוויתי מימי.

״הוא נתן לי״. ברור שהאשמתי אותו. הוא היה אמור לענג אותי, להבין אותי, לרגש אותי ולחדש לי. אני תמיד גמרתי לפניו. הוא היה אומן הירידות המרטיטות, שגרם לי לרעוד גם אחרי שהאורגזמה חלפה. הוא היה משקיע בעונג שלי ככה שהיו פעמים שדמעות זלגו מעיני באמצע זיון מרוב עונג, אושר והודיה למזלי הטוב. ואז יום אחד יבשה באר האורגזמות וכל הטוב הזה היה כלא היה.

durexaffair2

לא היה לי שום הסבר למה שקורה, רק ידעתי שזה באשמתו ושאני חרמנית לאללה. חלפו כמעט שנתיים עד שהתאהבתי במישהו בחדר הכושר, שגרם לי להרגיש שוב נחשקת והזכיר לי את הרטט שהתגעגעתי אליו כל כך. ידעתי שאני חייבת לעשות את זה, אבל יותר מהכל פחדתי להיתפס. הרגשתי שבעוד רגע אקפוץ איתו למיטה, לשכב על הגב ולהמתין שיענג אותי, אלא שבשיחה על הסקס העתידי המדומיין שלנו הוא פירט פירוט יתר שהוא חייב שהאישה תרד לו לפני הסקס.

רגע לפני שהחרבתי את חיי הבנתי שהאיש הזה הוא אני. לקח לי כמעט שבוע להירגע מהבגידה הוירטואלית שלי לפני שהלכתי אל האיש שלי וסיפרתי לו כמה הוא חסר לי, כמה הסקס שלנו חסר לי, ולשאול אם הוא לא מרגיש אותו הדבר. אני לא יכולה לומר שהופתעתי כשהוא נפתח וסיפר בגילוי לב שהסקס לנו התיש אותו, לא חידש לו וסבב רק אותי. ״לגמור מהר אני יכול לבד״ הוא אמר לי. ואני הבנתי בדיוק למה הוא מתכוון.

באותו ערב שאלתי אותו מה הוא אוהב, איך הסקס שלנו יכול להיות אחר כדי לענג אותו, כדי שירגיש במרכז, כדי ששנינו נהיה שם במלוא העוצמה והתשוקה. השיחה הזו הכניסה ריגוש עצום לחיים שלנו, ועשתה לי הקלה מטורפת כשהבנתי איזה אסון מנעתי מעצמי, מעצמנו.

באותו ערב ירדתי לו בפירוט יתר לפני הסקס. מאז הסקס שלנו עובר שינויים לעתים הרבה יותר קרובות ואנחנו לא מחכים שהוא ינבול. אנחנו כבר יודעים שבכל פעם שקצת נמאס, מחכה מעבר לדלת סקס אחר, כי אם כבר לרדת על הברכיים ולמצוץ אז לפחות שזה יהיה בשביל מישהו ששווה את זה.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה