נוטפת

יעל פוליאקוב כותבת עוד עונה ל"הכל דבש" שהמשכה בסימן שאלה, ורוצה מאוד להתחתן ולהביא ילדים השנה

03/10/2011
שלחו לחבר
 תגובות 
» נעמי אלון קבלו עדכונים מנעמי
  • RSS

» איך לשמור על המשקל בחורף

החורף מעורר בנו הרגשה שצריך לאכול יותר, אבל למעשה לא צריך להוסיף לתפריט אפילו נקודה אחת. איך לשמור על איזון גם בחורף? עשו ואל תעשו

מורן מישל, 31/01/2016
יעל פוליאקוב
>> יעל פוליאקוב

יעל פוליאקוב

שחקנית יוצרת ותסריטאית, אם לבן יהונתן.

די מעניין הפער בין יעל פוליאקוב הכל כך חשופה כשהיא חושפת את הקישקע המשפחתיים ב"הכל דבש" ובין הדמות הציבורית שלה שדי נמנעת מלהיחשף בראיונות ושומרת על מרווח פרטיות מסוים. ואולי זה בגלל שאנחנו נוטים לזהות אותה בצורה מוחלטת עם בת דמותה ב"הכל דבש". בשנה האחרונה היא עסקה בכתיבת העונה הבאה של הסדרה.

ש. איך הייתה עבורך השנה החולפת?

ת. האמת שהשנה שעברה הייתה שנה של כתיבה, כשאת יוצרת סדרה אז יש שנים של צילומים ואז אחריה שנה של כתיבה, הזכיין רוצה לראות את העונה ואיך היא מתקבלת וברגע שיש אישור נכנסים לכתיבה. אז בשנה האחרונה עסקתי בכתיבה של העונה הבאה של "הכל דבש".

ש. את יכולה לאפיין מה היה שונה בשנה האחרונה מבחינתך?

ת. האמת שמה שהתרחש השנה עם פרוץ המחאה החברתית היה דבר מדהים בעיניי. אני מאוד מרגישה שזה משפיע, אישית, וחברתית, אני חושבת שמבחינתי זו מחאה שלא מדברת לא רק על ענייני כספים ודיור, זו מחאה חברתית ותרבותית. אני חושבת שאנשים מאסו במה שנותנים להם בטלוויזיה, ברכילות. התחושה שלי שזה הגיע לכיוון של מיצוי, קצה.

ש. להגיע למקומות של יותר תוכן?

ת. כן, אני מרגישה שדברים השתנו, שאנשים כן רוצים תוכן, וזה דבר שיכול לקחת שנים, אבל אני חושבת שהשינוי הזה כן יקרה.

ש. את מרגישה גם בזמן אמת את ההשפעה של המחאה בתעשייה של השואו ביז?

ת. עדין לא, לצערי, יש פה עוד הרבה זבל ששולט לגמרי. אבל אני באמת חושבת שזה לא צריך להיות ככה או ככה, יש מקום להכל ואין ספק שצריך לקרות משהו, כי הטלוויזיה, את יודעת, זה דבר שמשפיע על אנשים. התרבות זה דבר שמשפיע על אנשים .וצריך להודות- יש פה חוסר תוכן בשנים האחרונות. אבל אני חשה שזו התחלת הסוף, מרגישה שבאמת משהו קורה. אולי אנחנו רק בהתחלה, אבל אני בטוחה שקורה, זה משהו שמאוד מרגש שקורה מבחינתי.

ש. והמאבק החברתי זה הונהג על ידי שתי נשים צעירות. יש לזה משמעות מבחינתך?

ת. כן, שזה בכלל מדהים, זה מאוד מחמם את הלב לראות שזה קורה על ידן, כי זה דבר מדהים.

ש. מה היעדים שהצבת לעצמך לשנה הבאה?

ת. אני סיימתי לכתוב את העונה החדשה של "הכל דבש", כרגע אני במלחמה אם זה בכלל יעלה, ואחר כך אני אכתוב סדרת המשך, צריך לעשות. ואני מקווה למצוא את עצמי גם במקומות האלה שזה גם דברים שאני כותבת ואוהבת, כי לא תמיד יש את המזל הזה.

יעל פוליאקוב- צלם דביר כחלון

איפור חן אלקבץ

שיער לירז אגם

ש. מבחינה אישית?

ת. מבחינה אישית, אני מאוד רוצה להתחתן ולהביא ילדים לעולם. זה נראה לי הזמן. אז בואי נקווה גם לזה.

ש. שיהיה בהצלחה, באלו אנשים היית בוחרת שילוו אותך בשנה הקרובה?

ת. האמת היא שהחברים והחברות שלי, אני רק יותר ויותר מאושרת שיש לי אותם, מאוד שמחה שיש לי אותם, ופתאום מתגלה לי שברגע שיש לך משפחה וילד וחברים, אז אין, אין על זה. פשוט אין על זה. וגם בעבודה יש הרבה אנשים טובים שמקיפים אותי.

ש. מי האישה שאת מעריכה במיוחד?

ת. יהודית מילוא- היא המטפלת שלי, אני כל פעם מדברת עליה אבל אף פעם זה לא נמאס, היא מטפלת בשיטת הניאו הומנולוגיה , שזה לא קשור לפסיכולוגיה, היא ממש אישה ששינתה לי את הגישה, וההשקפה והתפיסה של החיים, והרבה ממה שקורה עכשיו למחאה אני מקשרת למה שהיא אומרת. היא שהביאה את השיטה הזאת וגרמה לי ליהנות מהחיים, ואני מאחלת את זה לי ולכל מי שאני מכירה. כי זה הדבר הכי חשוב, ושבסופו של דבר הייתי מאחלת לעצמי. ליהנות מהחיים. זו שיטה ששינתה אצלי דפוסים, ושינתה גישה ואת ההסתכלות, זה דבר שלא פשוט לעשות את זה.כתבות נוספות שיעניינו אותך

בחזרה למעלה