אימא שלי ממשיכה להיות רדופה

עופר רואה את אמו דועכת אחרי שעברה אונס אכזרי, פעם בחוף הים, פעם במשטרה ופעם שלישית בבית המשפט. הוא מאמין לה, אבל האיש שאנס אותה מתהלך חופשי

18/12/2017
עופר שחם בלום קבלו עדכונים מעופר
  • RSS

עופר שחם בלום (צילום: אלבום משפחתי)

קוראים לי עופר ואני מאמין לאימא שלי.

אימא שלי ממשיכה להיות רדופה, אימא שלי ממשיכה לא לישון, שנתיים מאז שגיא לרר ראיין אותי בצינור לילה, והתוכנית נגנזה, לא תוכלו למצוא אותה, אבל לאימא שלי החיים נהרסו, והיא נגמרת אימא שלי, כי היא עברה אונס על ידי אדם קרוב לה שהחליט להכריח אותה ואנס אותה בחוף הים. וסגר לה את הפה חזק, כדי שלא ישמעו, אז היא לא הצליחה לצרוח, כי היא פחדה, ומאז הוא המשיך ואנס אותה, במסדרונות המשטרה ברחוב ראול וולנברג, שם הוא בן בית, ואח״כ הוא המשיך ואנס אותה בבית המשפט, ואח״כ בבית המשפט העליון, שם שופטת אחת אמרה שאי אפשר להוכיח שהאונס הזה לא קרה, ומתחה ביקורת קשה על ההתנהלות שלו, אבל היו שם בהרכב עוד שני גברים, הרוב קובע, אז הם החליטו שהוא לא אנס אותה, כאילו הם היו שם.

אימא שלי, היא קורבן לאיש מניפולטיבי ושקרן, שהצליח לשטות בכם, בכולנו. אז היא לא הצליחה לצרוח וגם עכשיו לא, הוא דחף לה את התחתונים עמוק בגרון, ואנס אותה, והמשיך ואנס אותה, אונס שני ושלישי, קבל עם ועדה, ואני הבן שלה רואה אותה הולכת ודועכת, לא מצליחה לצעוק, עם התחתונים דחופים עמוק בגרון, ואני לא יודע מה לעשות יותר, היא אימא שלי, ואני מאמין לה ואני לא מבין איך אנס אחד לבד מעז, איך הוא מעז, זאת אימא שלי ואני יודע, הייתי שם, אני תמיד אהיה שם בשבילך. רוצה לצעוק, אימא.

קריאה נוספת:

אנסו את אמא שלי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה