איך תדעי איך הוא במיטה לפי המשקה שלו

אחרי שנים של דייטינג למדתי שיש קשר הדוק בין המשקה שהוא מזמין בדייט לבין הביצועים שלו במיטה. ממי כדאי להיזהר, ומה אוהב גבר שמזמין ויסקי?

13/10/2016
שירי גל-אמיר קבלו עדכונים משירי
  • RSS

שאטרסטוק

כל קשר מתחיל בדייט, בין אם הוא כזה שמוביל רק לחפוז במיטה ובין אם הוא הולך עד הסוף עם טבעת ו- 300 מוזמנים. כדי לדעת מראש מה מצפה לי אני אוהבת לעשות את הדייטים שלי בבר. למה לא באיזה בית קפה שקט ורגוע? בבר יש אווירה, אפשר לשבת לידו בניגוד לבית קפה שעלול ליצור תחושת ראיון עבודה, ואפשר לשתות. מה שבא לך. אבל חשוב מזה - שימי לב למה שהוא שותה, זה יכול לפתוח לך פתח לעולם שלם של ידע מקדים נחוץ מאוד.

איך תדעי איך הוא במיטה לפי מה שהזמין לשתות? 7 סוגי גברים שאת חייבת להכיר

בירה מהחבית

רק התיישבתם. את עדיין מסתכלת בתפריט, מתלבטת בין קוקטייל קיצי ליין ארומטי, והוא מזמין בלי להתבלבל בירה. מהחבית כמובן, חצי ליטר לפחות. איזה מין טיפוס הוא? סביר להניח שמדובר במישהו שיודע מה הוא רוצה, ואיך להשיג את זה. במיטה הוא יסכים לגיוון קל אבל יותר מהכל אוהב את השגרה, עם המוכר והידוע, בלי לרדוף אחרי מה שיותר מידי קשה להשגה. הוא ישמח להתנסות איתך ראשונה בתנוחות מגניבות, אבל אם הוא לא ממש יאהב את זה – אל תצפי שהוא יסכים גם בפעם הבאה.

שאטרסטוק

וויסקי, בלי קרח

הוא שואל את הברמנית איזה ויסקי יש להם, ולמה רק את ה 12 שנה ולא את ה 18. ואז הוא מסביר לך שבשביל וויסקי, יישון של 12 שנה בלבד זה לא תמיד מספיק. הוא שותה את הוויסקי שלו לאט ובסבלנות ואת כבר יכולה להגיע למסקנה שמדובר בגבר מיושב, שלא משחק משחקים. כשאת נכנסת למיטה עם טיפוס של וויסקי בלי קרח, הוא יעשה לך את זה בעדינות, עם קצת רגש ובעיקר לאט. הוא יתנהג בג'נטלמניות וסביר להניח שיהיה לו חשוב לדעת מה עושה לך את זה ואיך את אוהבת כל נגיעה. אבל לא פחות מזה, הוא אוהב את עצמו ויתרכז בגוף של עצמו ויצפה להרגיש שאת מתפעלת ממנו כאילו עבר בעצמו יישון של 18 שנה בחבית אלון.

שאטרסטוק

וודקה רד-בול

סביר להניח שהמקום האחרון שהוא היה בו זה חתונה של חבר. יש לו מלא חבר'ה מהצבא והוא מחליף בחורות בתדירות בה הוא הולך למסיבות רווקים. למיטה שלך הוא יביא הרבה טכניקה ורצון להרשים. ואם את הולכת אליו, אל תתפלאי אם יהיו לו קונדומים בטעמים, ג'לים מתלקקים ומתחממים ועוד כל מיני צעצועים שעל חלקם בחיים לא שמעת. כשאת יוצאת עם טיפוס של וודקה רד-בול את צריכה להיות מוכנה להפתעות.

מרטיני

הבחור מזמין מרטיני, מעורבב ולא מנוער. באנגלית זה נשמע יותר טוב (במיוחד כשג'יימס בונד אומר את זה). או שהוא ראה יותר מידי סרטי 007, או שהוא סוג של בונד בעצמו. אם הוא ג'יימס בונד אמיתי, הוא ייתן לך להרגיש כמו האישה הכי מדהימה ביקום. הוא ירים אותך לקיר (ברכות אינסופית), הוא ישכיב אותך על סדיני משי וילטף כל מילימטר בגוף שלך. אם את יוצאת עם גבר של מרטיני מנוער, תהיי מוכנה להיות נערת ג'יימס בונד.

שאטרסטוק

לימונערק

הגבר שמולך יודע בדיוק מה נכון ונחשב. יש לו סטייל תל אביבי ולמרות שהוא אוהב לחשוב על עצמו כהיפסטר נונקונפורמיסטי, תגלי שהוא בסך הכל די מיינסטרימי. במיטה הוא יראה לך את כל התרגילים המובילים בספר, ומדי פעם יהיה פתוח גם לאיזו התנסות קינקית אם לא תתחילו ותסיימו את הקשר בדייט הראשון, וכל עוד שלא תגזימי בדרישות הקינקיות ממנו, תגלי שהוא לומד אותך ומגלה פתיחות גדלה מפעם לפעם.

וודקה תפוזים

חמודה, כדאי שתבדקי בתעודת הזהות את סעיף תאריך הלידה שלו (בהנחה שיש לו כבר תעודת זהות). מדובר בילד, לא שזה בהכרח רע כשמדובר בסקס אבל אם את יוצאת עם מישהו שמזמין וודקה תפוזים את צריכה להיות מוכנה לזה שכשהוא ישאל אם בא לך "לעלות אליו", הוא יגיד לך אחר כך להיות בשקט כי יש לו שני שותפים מאוד רגישים לרעש. ההורים שלו. אולי תרוויחי פה ביצועים ויכולת עמידה שכבר שכחת שקיימים, אבל לפעמים כל אלו באים עם חוסר ניסיון שעלול להשאיר אותך בהרגשה שאת נורא מבוגרת. ולא מסופקת.

קוסמופוליטן

הוא הזמין קוסמו? עם מטרייה קטנה? על זה כבר באמת אין לי מה לומר. הכי קלישאה שיכול להיות, ולא הייתי מצפה להרבה מהמטרייה במיטה. תסתכלי סביבך ובדקי אם יש איזה איש של בירה או מרטיני פנוי בסביבה. ומהר.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך