איך שכדור מתגלגל

מכדורגל ועד לכדורים פסיכיאטריים: נונה ד. מתחילה לחשוב שכולם ב"אח הגדול" מקבלים מרשמים כמו סער שיינפיין, אחרת איך תסבירו את הסולחה בין יאנה ואביבית?

07/03/2012
נונה ד. קבלו עדכונים מנונה
  • RSS

שתי דלתות יציאה

קרובה להפליא, רועשת להחריד: לכבוד יציאתה של המפגע הסביבתי מנופף הידיים והצהלולים, אני קוראת לכם להצטרף אליי לדקת דומיית עונג של שקט מתוק.

למזלנו לא הועילו לעינב כל פיתולי הלשון שתקעה בחלחולת של הוותיקים, ובשעה טובה, אחרי שלושה שבועות של דציבלים רועמים, נמסר לנו מהמשרד לאיכות הסביבה שאפשר להוציא את אטמי האוזניים. עינב יקרה, בעודך יורדת במדרגות היציאה - שכחנו אותך.

אני כעיוור אחרייך הולך (או: אל תכעס, עיניים שלי): גם הדחתו של איתם לא ממש העיבה על שמחת פורים שלי. נכון שכל הקלישאות תופסות כאן: הבחור מפגין עצמאות למרות נכותו ואינו עושה בה ניצול לרעה או מתמסכן – בדיוק הסוג שאנחנו כחברה אוהבים לאמץ לחיקנו כדי להרגיש פחות אשמים, וכמעט לזקוף לזכותנו בגאווה את עובדת השתלבותו בחברה של אנשים "חסרי פגמים" - אבל צופי ערוץ עשרים למדו להכיר את איש שהעקיצות הפוגעניות שלו הן בדרך כלל מתחת לחגורה. ואפרופו חגורה (בסדר... רצועה... למה להתקטנן?), רחמים על וולטר, הדייר הכי מקסים בבית, שהתבלבל בחודשיים האלה כהוגן והגיע הזמן שיצא לטיול ארוך ורגוע עם איתם.

פינת עישון: מעשנים ביחד (מקטרת שלום)

קידה מגיעה ללא ספק לפסגת שיחות הפיוס בנֵסט בין מיס טאג'יקיסטאן יאנה למלכותית המלאכותית אביבית. אמנם השיחה התחילה באיפוק אירופאי שהפגינו השתיים אבל משפטי העונג העוקצניים שנמהלו בחיוך בהמשך כמו: "אני לא יכולה לראות אותך, את בלתי נסבלת", ו"זה בדיוק מה שגם אני אומרת עלייך כל השבוע", סימלו קירבה בין שתיים שמכורח המציאות של הריאליטי חולקות יחד כבר חודשיים את תואר מלכת הכיתה.

הצחקוקים הרועמים בתום מפגש הפסגה בין שתי חתולות הרעם, גורמים לחשוב שאולי יש משהו מאחורי שערוריית הדוקטור מאחורי הקלעים, שרושם רצפטים למשפרי מצב רוח.

שיחות סלון

יאללה, כפיים: מכיוון שהעונה משעממת, בואו ניטפל קצת לזוטות: רגע ההדחה של איתם, אסי עזר מזיל דמעה  (טוב, זאת לא חוכמה) וארז טל מנסה לייצר תמונה לוהטת עבור איתם: "הקהל כולו נעמד על הרגליים". עד כאן הכל טוב ויפה, רק מה.... הלונג שוט שנפתח להראות לנו את כל הקהל האוהד הזה מגלה גם פלור מנג'רית (מנהלת אולפן) שמלהיבה את הקהל להתרומם על רגליו ב"ספונטניות" בתנועות ידיים א-לה-קובי פרץ באמפי קיסריה.

אמא! למה את (עונה) מעצבנת? שמישהו יסביר לי למה מחזרו חומרים שכבר שודרו במשדר של יום ראשון. מה קרה, מישהו עבד חצי משרה השבוע בגלל ההתעסקות עם התחפושות של הילדים לפורים? הזמן הכפול שהקדישו לסאגת הכדורגל הרגיש כמו חודש של מונדיאל. אולי כל הטוב הזה הגיע לנו פעמיים משום שכרגע הכדורגל הנקי היחיד שנקבל הוא בתוכניות ריאליטי, כי במציאות, האוהדים במגרשים עסוקים באלימות לא ספורטיבית בעליל.

סופי יופי טופי: אין כמו אישה שלבושה בביקיני מינימלי תוך כדי לעיסת סטייקים ושאר נתחי קצבים בהנאה ולא מתיפייפת ליד גברים בנשנושים של עלי חסה. תענוג היה לצפות בשליחה שלנו לארגנטינה מחסלת כמו ארבה את האוכל במדינת המקלט של אדולף אייכמן ושאר נאצים  - עד כדי ישיבת חירום של הדיירים הלאטינים.

המטבח: לא על השמן לבדו

ושוב אנחנו בעולם שכולו אביבית העמים: היום תורם של הבישולים לגרום למברשת הריסים לדמוע, או שאולי אלו היהלומים שנדבקו עליהם תעתעו בנו עם הנצנוצים? הזאב צמא הדם בתחפושת צבי שהתגלה בכלל כעלוקה מחמם את הנעלבת שעפה על כל נאמניה בגלל המרד שהנהיגו נגד עודף שמן ותבלינים במחלקה הגסטרונומית.

קידת כבוד נוספת מגיעה לעורכים על הסיום הנפלא להפרעה של צבי הצ'חצ'ח החלקלק באמצע הצגת היחיד הפלצנית של סער השמאלני שמאוהב בעצמו וביפי מונולוגיו עם המשפט "בבון מאונן בבונקר" כשהמצלמה חותכת אל הבבון שמתאונן על ההצגה בפינת האוכל.

כלום לא שיין ולא פיין (או: התותחים יורים והמוזות שותקות): אפרופו רצפטים: אחרי התדמית הקלילה לצורכי דאחקות בשידור, ארז טל עוטה על עצמו את תחפושת הטון ממלכתי - "כי חשוב שהאמת תצא לאור" – ומרכל איתנו על כך שסער שיינפיין איים לפתוח ג'ורה על ההפקה עם אולטימטום בסך 2.5 מיליון ש"ח תוך שבעים ושתיים שעות, וב"קשת" מיתממים ולא מבינים מה לא בסדר – כי כשהם עושים ניסויים בבני אדם, הם לא מביאים בחשבון שכדור פסיכיאטרי יכול לגרום גם להתקף מגלומניה.

זה עו"ד יעלה לכם ביוקר: ככה זה כשהליהוק מסתכן עם טיפוס אינפנטיל ואלים לכאורה, עו"ד מהזן שלא הייתי נותנת לו לטפל לי אפילו בדוחות חנייה ובטח הייתי ממש (אבל ממש) מודאגת אם הבת שלי הייתה מתרועעת עמו. אנשי "קשת" יקרים: במסגרת כל הבדיקות והאבחונים המוקדמים לדיירי הבית, איך הפסיכולוגים ששכרתם לא זיהו  כבר בכתמי הרורשאך שמדובר בטיפוס בעייתי?

בקרוב: האם גם וולטר יפריש אחוזים לקשת מהקמפיין שיקבל?האם שיחות השלום בין יאנה ואביבית מעידות על הולדתו של מזרח תיכון חדש? האם לדאבוננו נצפה בזוג צביבית מחליפים נוזלים עד הגמר? כל זאת ועוד בפרק הבא של מעצר בית
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך